גם אלה שנמנים על אוהדיו, בוודאי לא שבעו נחת מההאזנה ל"פנינים" ששיגר ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בשיחה המוקלטת עם קרוביו של אסף קצין בחדשות ערוץ 12. לא מדובר רק במסרים הבעייתיים, אלא ברוח הדברים ובלשון שננקטה (לדוגמה הכינויים שהדביק לחברי הכנסת: "השמנה", "אביר חרא").

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

מאז בחירתו הצליחו בעיריית הרצליה לשווק את פדלון כדמות מופת, צנועה ושקטה, שבאה מלמטה מתוך תחושת שליחות. לאורך השבועות האחרונים נחשף הציבור ההרצלייני לצד אחר של פדלון: הצד הכועס.

ממש בשבוע שעבר, לדוגמה, היה זה סגנו עופר לוי, שספג מנת זעם גדושה של פדלון בישיבת ועדת המשנה לתכנון ובנייה. "אם לא היית מצביע בעד – הייתי מפטר אותך" הודיע לו פדלון ובנוסף, איים על חברת המועצה דנה אורן ינאי כי יפטר אותה מחברות בוועדה.

כשבועיים קודם לכן, נחשפה קלטת אחרת של פדלון, הפעם כשהוא מאיים על מתנדבות השולמנים שפנו אליו בכתב כדי להתלונן על יחסה של העירייה לבעלי עסקים. פדלון לא נותר חייב. הוא טילפן כעוס למתנדבות ודרש: "תחזרו בכן מהמכתב, לפני שאני תובע אתכן".

בין לבין, התנוססה לפני כשבוע וחצי דמותו של משה פדלון בשער "ידיעות אחרונות", כשהוא טוען: "אני נתון לסחיטה ואיומים לכאורה". פרסום שבדיעבד אולי הוא מצטער עליו כיום.

האזינו ל"קלטת פדלון":

בואו להשפיע ולעשות שינוי! החממה - גינה טיפולית חברתית לתושבים עם צרכים מיוחדים ברמת השרון. בזכות תרומתכם תוכל הגינה לשרת יותר תושבים שצריכים אותה. לתרומה לחצו כאן >>

צפו בכתבה של חדשות ערוץ 12:

לא רואים? קישור לצפייה ב-N12


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן