תושבים מרמת השרון יקיימו הפגנה נגד סגירת התיק בנושא הנחת ראש חזיר בפתח בית כנסת ברמת השרון לפני שלוש שנים. ההפגנה תתקיים היום (חמישי, 2.6) בשעה 20:00 מול תחנת משטרת גלילות.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

 

"לפני יומיים. נתבשרו תושבי רמת השרון על ידי משטרת ישראל כי התיק בפרשת הטרור החזירי נגנז. העילה? 'עבריין לא נודע'. למעט הצהרה המוכיחה רשמית את אוזלת ידה של הרשות לאכיפת החוק, המשטרה לא חידשה מאום. העבריינים היו עלומים 'לא נודעים' מהדקה הראשונית של האירוע. החלק היותר מזעזע נעוץ בעובדה שהחקירה נסגרה כבר לפני מספר חודשים במחשכים בלי ליידע אף גורם שהוסמך לטפל בנושא", כתבו מארגני ההפגנה.

לפני כשלוש שנים זועזע הציבור ברמת השרון מהנחת ראש חזיר בכניסה לבית הכנסת המקומי "סוכת שאול". לטענת מארגני ההפגנה: "הפרשה, שהתרחשה ארבעה ימים לפני הבחירות המקומיות, קרעה את מרקם היחסים בין התושבים. חלקם הואשמו על לא עוול בכפם, כולל איומים שהגיעו עד לבתיהם…".

והם מוסיפים: "אנו, תושבי רמת השרון ואזרחי ישראל, קוראים לחקור את האירוע עד תומו. לאירוע הנפשע השלכות ותוצאות לא רק על הבחירות ברמת השרון אלא על כלל הציבור במקומי ובארצי…".

נורית מץ, פעילת מרצ ותושבת רמת השרון אמרה ל"שרון אונליין": "המטרה של ההפגנה היא לעורר את דעת הקהל. אסור לקבל שהחקירה לא תמוצה. חייבים להגיע לחקר האמת. כתושבים אסור לנו לקבל את זה".

 

 

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן