אנו ממשיכים עם פרוייקט הבחירות המיוחד שלנו והפעם רונן וסרמן, חבר מועצת העיר הרצליה, ינסה לשכנע אתכם מדוע יש להצביע למפלגת "יש עתיד"

 

נתחיל מהסוף – מפלגות עם 5 מנדטים לא מחליפות את השלטון, מפלגות עם 6 מנדטים לא מצילות את הדמוקרטיה והן גם לא יכולות לשמור על הזכות שלי לחיות את החיים שלי כפי שאני רואה לנכון.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

ואני? אני אוהב את החיים שלי, אוהב את העיר שלי ואוהב את המדינה שלי. אבל בשנים האחרונות אני רואה איך לאט לאט הם משתנים. איך מאשרים חוק שסוגר את המרכולים בשבת, איך כשמגיע משבר, הראשונים להיפגע הם הילדים שלי שנסגרים לשנה שלמה בבית בלי חינוך, בלי השכלה ובלי חברים, איך יש דין אחד להרצליה ודין אחר לבני ברק ואיך סוגרים פה עסקים לחודשים ארוכים בלי לתת להם פתרון או אוויר לנשימה.

זה מפחיד אותי לא רק בגלל החיים שלי, אלא בעיקר בגלל המשפחה שלי. בשבילם אני יוצא אל הצמתים והגשרים ומניף בגאווה שלט של "יש עתיד". בשבילם אני עושה טלפונים למתלבטים, ומסביר לכל מי שצריך – ששינוי גדול עושים עם "יש עתיד" גדולה.

יש עתיד היא המפלגה היחידה שלא רק אמרה שהיא בעד מעמד הביניים, אלא באמת נלחמה בשביל מעמד הביניים. שלא רק אמרה שלא תשב עם נתניהו, אלא עמדה בהבטחה הזו ולא קרסה ברגע האמת. המפלגה היחידה שמתחייבת ומקיימת. המפלגה שכולם יודעים שאפשר לסמוך עליה. המפלגה היחידה שיכולה לעשות פה שינוי, אם רק תהיה גדולה מספיק.

כי בסוף, מפלגות עם 5 מנדטים לא מחליפות את השלטון, מפלגות עם 6 מנדטים לא מצילות את הדמוקרטיה והן גם לא יכולות לשמור על הזכות שלי לחיות את החיים שלי כפי שאני רואה לנכון.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן