מינוי מפתיע: יעל גרמן, ראש עיריית הרצליה לשעבר, מונתה אתמול לשגרירת ישראל בצרפת על ידי שר החוץ, יאיר לפיד, מי שהכניס אותה לפוליטיקה הארצית.

גרמן, שתחגוג מחר (חמישי) יום הולדתה ה- 74, כיהנה כראש עיריית הרצליה במשך כ- 14 שנים, בין השנים 1998 ל-2012,  כאשר שנה לפני תום הקדנציה השלישית שלה היא עשתה את המעבר לפוליטיקה הארצית והצטרפה כמספר 3 למפלגת יש עתיד בראשותו של יאיר לפיד.

בקדנציה הראשונה שלה כחברת כנסת כיהנה גרמן כשרת הבריאות, ממרץ 2013 ועד דצמבר 2014. בהמשך כיהנה כחברה בוועדת הפנים והגנת הסביבה ובוועדת חוק, חוקה ומשפט. בבחירות לכנסת ה- 20 שובצה שוב במקום השלישי ברשימת יש עתיד ובבחירות לכנסת ה- 21 הוצבה במקום ה- 13 ברשימת כחול לבן.

השנה וחצי האחרונות היו קשות עבור גרמן. במרץ 2020 נאלצה להודיע על פרישתה מהכנסת לאחר אירוע מוחי קל שעברה. כעבור כחודשיים התאלמנה מבעלה יוסף (אוסיקה) ז"ל.

כעת, בגיל 74, תפתח גרמן פרק חדש ומאתגר בחייה. אמש אמרה ל"שרון און ליין": אני מודה ליאיר לפיד מקרב לב על המינוי האדיר ועל האמון. מקווה לייצג בכבוד את המדינה ולהראות לצרפתים ולאירופה את פניה היפים של מדינת ישראל".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן