בשורה טובה להורים וילדי שכונת גליל ים החדשה והאזור: האנטנות הסלולאריות שעל בניין בזק ברחוב הרב קוק יוסרו בשבוע הבא.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

בכך יגיע לקיצו מאבק שנמשך כשנתיים וחצי ואותו הובילו הורים לילדי אשכול הגנים ברחוב נתן אלבז בשכונת גליל ים, המרוחק עשרות מטרים מהאנטנה.

למרות הבטחותיו בעבר של ראש העירייה, משה פדלון, הסרת האנטנות לא יצאה לפועל בשל חילוקי דעות בין העירייה ליזם, חברת "ארביב פנדגיר".

פדלון פירסם אתמול (ראשון) בדף הפייסבוק שלו: "התקבלה החלטה חשובה בדבר מתחם בזק (מתחם האנטנות): במהלך השבוע הבא ינתקו במקום את האנטנות והחשמל ובהמשך, במהלך חודש ינואר 2022, ייהרס הבניין כליל ויחלו בעבודות חדשות לבניית מבנה רב תכליתי (מגורים ומבנה ציבור)".

מאיר פנדגיר, היזם ומבעלי חברת "ארביב פנדגיר" אישר היום ל"שרון און ליין" כי ביום ראשון הקרוב ינותקו האנטנות הסלולריות והריסת הבניין תתבצע בשבועות שלאחר מכן. פנדגיר הודה לעיריית הרצליה על שיתוף הפעולה ואמר כי הוא שמח שהסאגה הגיעה לסיומה לטובת כל הצדדים.

ענבל בזם-אביב, תושבת שכונת גליל ים החדשה וממובילות מאבק ההורים, שטור אישי שלה פורסם ב"שרון און ליין" לפני ארבעה חודשים, אמרה היום: "אנחנו מברכים על ההודעה בדבר ניתוק תורן האנטנות על בניין בזק, חיכינו לכך זמן רב וזו בשורה משמחת מאוד. תודה לכל מי שפעל בעירייה לקידום הנושא ופתרון המכשולים שעלו בדרך. תודה גדולה לאפרת צרפתי, מנהלת מחלקת מיזמים, תהליכים ומעקב בעיריית הרצליה, על ההתייחסות המיוחדת לנושא והעבודה הצמודה עם נציגי הקהילה".

הדר פז טיפול נפשי באומנות

חבר המועצה רונן וסרמן, שעזר לתושבים במאבקם והגיש שאילתות והצעות לסדר בנושא במועצה, אמר: "באיחור של מעל לשנתיים, סוף סוף יש תאריך להריסת הבניין. ראש העירייה הבטיח אישית לפני יותר משנתיים שבתקווה עד החגים הבניין יהרס. אחרי אינספור שאילתות והצעות לסדר בנושא, כמו גם שתי הפגנות שנערכו, יהיה להורים ולתושבים קצת שקט מהאנטנה הענקית והמסוכנת הזאת".

גני הילדים וברקע האנטנות הסלולריות שעל גג בניין בזק

גני הילדים בגליל ים והאנטנות הסלולריות ברקע. סיום מאבק ההורים. צילום: שרון יונתן


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן