באוגוסט שעבר הלך לעולמו המוזיקאי והמלחין מהגדולים בישראל, צביקה פיק. המאסטרו הותיר אחריו צוואה במסגרתה הוריש את כל רכושו והזכויות על שיריו לילדיו הקטנים שהביא עם פרודתו, שירה מנור. ילדיו מנישואיו הקודמים של פיק, שרונה, דניאלה ובנלי, לא ירשו דבר במסגרת הצוואה ותחילה לא הביעו התנגדות אליה, אך לאחר מכן החליטו שכן לערער עליה ושכרו לשם כך עורכי דין.

על פי הפרסום ב"ערב טוב עם גיא פינס", הצדדים הגיעו כעת לפשרה בנוגע לחלוקת הירושה. לפי הערכות, שווי הירושה עומד על מיליוני שקלים וכוללת בית יוקרה ואת זכויות היוצרים על יצירותיו. הפשרה שסוכמה נותרה סודית והוסכמה על ידי הצדדים מחוץ לכתלי בית המשפט, אך על פי הפרסום חלוקת הרכוש כוללת את כל ילדיו של פיק.

פיק הותיר אחריו כאמור חמישה ילדים. שלושת ילדיו הבוגרים הם מהמוזיקאית מירית שם אור. השניים היו בני-זוג משנות ה-70 ועד אמצע שנות ה-90 וביחד כתבו עשרות להיטים. בתחילת שנות ה-2000 הכיר פיק את מנור, והשניים החלו לנהל מערכת יחסים ואף הביאו לעולם שני ילדים, הבכור מביניהם הגיע לעולם כשהמוזיקאי היה בן 64. מנור עמדה לצידו של פיק לאחר שעבר אירוע מוחי בשנת 2018, אולם שלוש שנים לאחר מכן התברר שהשניים החליטו להיפרד אחרי 17 שנים ביחד.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן