נתחיל מהסוף. אלה לא מילות הספד או אכזבה, אלא מילות ניצחון.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

אז נכון, לא גזרנו רשתות, לא הנפנו את הצלחת, אבל בהחלט נשארנו עם טעם של עוד, אחרי עונת חלומות שוברת שיאים שאי אפשר היה להישאר אדישים אליה.

בשנים האחרונות נדדנו בין תחתית הטבלה של הליגה הראשונה לראש הטבלה של הליגה השנייה והיינו בעיקר במאבקי הישרדות.

והפעם, מתחילת העונה, אפילו ספקנית כמוני (ומי שמכיר אותי יודע שאופטימיות היא לא שמי השני), ראתה שיש כאן משהו אחר.

כבר מפתיחת העונה, בניצחון החוץ במחזור הראשון על הפועל תל אביב, משהו חדש התחיל לקרות. לאוהדים כמונו, למודי אכזבות וקרבות תחתית, קשה היה להפנים שמשהו טוב מתהווה לנו מול העיניים. אבל לאט-לאט הספקנות הפכה לאמונה אופטימית וראינו איך קבוצה במלוא מובן המילה מתגבשת לנו משבוע לשבוע וכל משחק מביאה תצוגה של המון אופי וכשרון, תחת הסלוגן שליווה אותנו מתחילת העונה- ״אם תרצו אין זו אגדה״ (מיותר לציין את הקשר לעיר נכון?).

סוף סוף זכינו לראות חבורה של שחקני נשמה שכולם אוהבים לאהוב ואפשר להתחבר לכל אחד מהם: עם הסנטר הכי מוכשר בליגה צ׳יף אונוואקו, ה-MVP של העונה (אם עדיין לא יצא לכם לשמוע אותו עושה ראפ- רוצו לסטורי), המקצועיות והנשמה של כריס באב, הלב הענק של הוקר, רוח הלחימה של מוריס קמפ, הגובה של ואן וליט, ההגנה של סנדי כהן, הרעל בעיניים של קרביץ, הווינריות של דאוסון ואי אפשר שלא להתייחס לדי ג׳יי קופר, מלך האסיסטים של הליגה (או כפי שכינה אותו ארז אדלשטיין – ״המהנדס״), בהובלת אורן אהרוני ויואב שמיר (להם מגיע כל הקרדיט) יחד עם הצוות המקצועי- הפכנו להפתעת העונה.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

משבוע לשבוע הפכנו לקונצנזוס וקבוצה שצריך לחשוש ממנה. כך גם אנשי מקצוע ואוהדי קבוצות אחרות, לרבות כל המצקצקים למיניהם, התחילו להתייחס אלינו כקבוצה עם הכישרון הכי גדול בליגה, הכי מאומנת, הכי מחוברת וזאת שפה לגמרי לא במקרה, אלא כדבר האמיתי. כבר לא סימן שאלה אלא סימן קריאה מהדהד.

לשמוע את שם הקבוצה שלנו עם ההגדרה ״פייבוריטים״ באותו המשפט, בעבר היה נשמע לנו כמו חלום רחוק שלא קשור אלינו. והיום? כאילו היינו כך תמיד.

אנחנו לא אוהדי ניצחונות. אנחנו אוהדים אמיתיים שבאים לדחוף את הקבוצה הקטנה שלנו בטוב וברע עד הסוף. הדרך רצופת קשיים ואתגרים אבל זה הסיפור שלנו. סיפור שכל אחד יכול להתחבר אליו מהמקום הקטן שלו ולהזדהות עם הדרך שעושה הקבוצה עד כדי להרגיש חלק אמיתי וחשוב ממנה.

מכאן השמחה על כל כדור שנכנס לרשת ועל כל ניצחון וכל הישג גדולה הרבה יותר, משמעותית הרבה יותר וממלאת אותנו בגאווה אמיתית שאוהדי קבוצות אחרות לא יוכלו להבין.

בשביל קבוצה כמונו, עם התקציב הכי קטן בליגה והאולם הכי קטן בליגה – זו עונה בלתי נתפסת.

זכינו להניף גביע אחרי 27 שנים, לעשות היסטוריה מול מכבי תל אביב, ואולי לפני הכל – לראות את אולם היובל מלא חיים ומלא צעירים כל שבוע, מה שהפך אותו לאחד האולמות הכי ביתיים בליגה, אחרי כמה שנים שלא (וכן, עדיין מגיע לנו אולם חדש שצריך היה להיבנות כבר מזמן ויפה שעה אחת קודם).

קשה לסיים ולסכם עונה כזאת, אבל פעם ראשונה מזה זמן רב שכולנו מלאי גאווה, מלאי אהבה לשחקנים והלב של כולנו כחול.

ובשבילנו זה שווה יותר מכל צלחת.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן