השבוע הסתיים שלב אכלוס המשפחות הוותיקות בפרויקט ההתחדשות העירונית "ME בורוכוב" ברחובות בורוכוב וכנרת בשכונת "קריית אליהו" ברעננה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

במסגרת הפרויקט, עשרות המשפחות הוותיקות השלימו את המעבר מדירות ישנות בלי חניה ומעלית בשטח של כ-48-50 מ"ר ששוויין היה כ-1,200,000 ש"ח, לדירות חדשות עם ממ"ד בשטח של כ-100 מ"ר (כלומר, תוספת שטח של כ-52 מ"ר). בנוסף, קיבלו הדיירים הוותיקים גם מרפסת בת כ-12 מ"ר, חניה כפולה ומחסן פרטי.

שוויין המעודכן של הדירות החדשות הוא כ-3,500,000 ש"ח. כך, נהרסו השבוע 30 הדירות הישנות שברחוב כנרת ובמקומן נבנים 3 בנייני בוטיק מודרניים עם 90 יח"ד חדשות.

מדובר באחד מהפרויקטים היחידים בארץ במסגרת ההתחדשות העירונית שנבנה במסלול המכונה "פינוי-בינוי-פינוי". השיטה מאפשרת לדיירים הוותיקים להיכנס לדירות החדשות שלהם מבלי לפנות את דירתם בתקופת הבנייה.

כתוצאה מכך, עד לאחרונה – בעלי הדירות ישבו בדירתם הישנה וצפו בבניית דירתם החדשה, ואילו בימים האחרונים, לאחר שקיבלו את הדירות החדשות, הם יושבים  במרפסת דירתם החדשה וצופים בבניינים החדשים שנבנים על הקרקעות עליהן היו דירותיהם הישנות. בסיום הפרויקט, במתחם בו שכנו 3 בנייני רכבת ישנים ומתפוררים, יהיו 6 בנייני מגורים חדשים המכילים 173 יחידות דיור בסטנדרט בנייה גבוה.

שאולי אלון, סמנכ"ל אשלי לירן, מספר כי "מדובר בפרויקט מורכב וייחודי שמחדש את מרקם החיים ברעננה, ומספק לתושבים הוותיקים, פרט להשבחה משמעותית בערך הנכס, גם איכות חיים ומגורים בטוחים יותר".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן