חברת "נצר השרון", המבצעת את ניקוי הפסולת המוטמנת בקרקע בחמש נקודות בשטח מפעל תע"ש, נעתרה לבקשתו של ראש העירייה לחשוף את נתוני ניטור האוויר בפני התושבים. אבי גרובר: "בשנת 2020 לא צריך להסתיר מהציבור את הרכב האוויר שהוא נושם"

שרון יונתן

בשורה טובה לתושבי רמת השרון: נתוני ניטור האוויר בעבודות המתבצעות בשטח מפעל תע"ש יהיו חשופים מעתה לציבור. כך הודיעה היום חברת "נצר השרון", המבצעת את העבודות, לראש העירייה אבי גרובר.

לפני כחודשיים וחצי פירסמנו באתר "שרון און ליין" כי חברת נצר השרון, האחראית על טיהור מתחמי תע"ש, החלה בניקוי פסולת מוטמנת בקרקע בחמש נקודות בשטח מפעל תע"ש (בתמונה), באזור בו היו בעבר מחפורות, בסמוך לשכונת נווה מגן.

העירייה דרשה, גם בשל תלונות תושבים, לחשוף את נתוני ניטור האוויר בסמוך לעבודות לציבור כולו, ועד כה נתקלה בקשיים מכיוון שמדובר במתקן בטחוני. בעירייה ציינו כי מומחה מטעם העירייה עובר על הנתונים על בסיס שבועי, אבל כעת הנתונים יהיו חשופים לציבור כולו.

מהעירייה נמסר: "לאחר דיונים ובקשות של עיריית רמת השרון הודיעה היום חברת "נצר השרון" לראש עיריית רמת השרון אבי גרובר, כי פנייתו לחשיפת נתוני ניטור האוויר בעבודות המתבצעות במחפורות נענתה בחיוב והתוצאות יועמדו לרשות הציבור ללא סייגים. התוצאות ניתנו לאחר אישור גורמי הביטחון. בקרוב נפרסם את נהלי העידכון לציבור.


ראש העירייה אבי גרובר: "חלק מתפקידי הוא להיות ספקן, כך שעד שלא יחשפו הנתונים אני לא אפסיק לפעול בנושא. כשיחשפו זה יהיה המהלך הראוי. בשנת 2020 לא צריך להסתיר מהציבור את הרכב האוויר שהוא נושם. אני מודה לחברת "נצר השרון" שנעתרה לדרישתנו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן