רמת השרון: העבודות לניקוי פסולת מוטמנת במתחם תע"ש יחלו ביום ראשון

העבודות יתבצעו על ידי חברת נצר השרון, האחראית על טיהור מתחמי תע"ש, ויתבצעו בחמש נקודות במפעל תע"ש בסמוך לשכונת נווה מגן ברמת השרון. משאיות הפסולת לא יעברו בתוך העיר אלא יצאו דרך תע"ש לכביש 4

שרון יונתן

הישג משמעותי לעיריית רמת השרון. חברת נצר השרון, האחראית על טיהור מתחמי תע"ש, תחל ביום ראשון הקרוב (ה-26 באפריל) בעבודות לניקוי פסולת מוטמנת בקרקע בחמש נקודות בשטחי מפעל תע"ש. העבודות יתקיימו באזור בו היו בעבר מחפורות, בסמוך לשכונת נווה מגן ברמת השרון.

לא עוד חלומות רעים ומחשבות מפחידות - מרכז מתחברים

 
בעיריית רמת השרון הדגישו היום כי העבודות מבוצעות בהתאם לתוכנית עבודה ובתנאים מחמירים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה. בהתאם להנחיות ולדרישות של המשרד להגנת הסביבה, נצר השרון תבצע במהלך העבודות ניטור יומי, במסגרתו יופעלו אמצעים טכנולוגים שמטרתם לוודא את איכות האויר במהלך עבודות הניקוי בהתחשב במשטר הרוחות, ופרמטרים אחרים. כמו כן תהיה הרטבת קרקע ונקודות החפירה יכוסו ביריעות פלסטיק.

לפי דרישת העירייה, משאיות הפסולת שיוציאו את הקרקע מהמתחם לא יעברו דרך רמת השרון, אלא ישתמשו במערכת הדרכים הפנימית של תע"ש ותצאנה ישירות לכביש מס' 4. משך זמן הניקוי צפוי להיות כשנה. בעירייה הדגישו כי פרויקט זה מתמקד אך ורק בניקוי הקרקע בלבד.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.