מאות חברים, בני משפחה ועמיתים למשטרה ליוו למנוחות בבית העלמין הצבאי בכפר סבא את רס"ר ברק משולם ז"ל, שוטר תחנת כפר סבא שנדרס למוות ביום ראשון לפנות בוקר (17.7) בצומת רעננה על ידי נער פלסטיני (17) שגנב רכב.

זוקי, אמו של משולם ספדה לו בכאב: "צריך להיפרד ממך, אין לי מושג איך עושים את זה. זה לא טבעי שהורים יקברו את הבן שלהם". היא הבטיחה לאלמנתו תמיכה: "אני תמיד לצדך, אגדל יחד איתך את הילדים. נתגבר גם על המכשול הזה".

אלמנתו, אריאלה, ספדה בקול שבור: "ברקי. אהבת חיי 11 שנה. תדע שאני אוהבת איתך בכל לבי. אספר כל יום איזה אבא מדהים אתה.. תודה שלימדת אותי מהי אהבה. תודה על השנים היפות, אוהבת אותך לנצח".

לאחר מכן, צעקה האלמנה לעברו של השר לביטחון פנים עמר בר לב: "תתחיל להגן על השוטרים פה, למה אתם לא נותנים להם אישור לירות? תסתכל בעיניים של הנשים פה, ותגיד שלהן זה לא יקרה".

רס"ר ברק משולם ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

רס"ר ברק משולם ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יעקב שבתאי אמר בהלוויה כי "הרוצח שניסה ברק לעצור המשיך להימלט, אך לא עבר זמן רב עד שהצלחנו לשים עליו את היד ולהביא למעצרו. אנחנו במשטרה רואים בזה רצח לכל דבר ועניין, שעליו יצטרך לרצות עונש כבד של עשרות שנים מאחורי סורג ובריח". הוא הוסיף כי "ברק היה לראש משמרת סיור ברעננה. הוא ביצע חסימה כדי לעצור את הרכב עם העבריין הנמלט. אני אומר – יש על מי לסמוך. אני מצדיע לברק על גבורתו למען עם ישראל".

מפקד תחנת משטרת כפר סבא, סגן-ניצב שרון מנור, ספד לברק ששירת בתחנה שבראשה הוא עומד: "אתה שוטר אמיץ. בגופך מנעת אסון כבד. הוא פגע בך כשניסית למנוע ממנו לעבור. כולם סיפרו על שוטר וג'נטלמן, וכך תיזכר לעד".

גם רפי סער, ראש עיריית כפר סבא, ספד: "ברק היה לוחם בכל רמ"ח איבריו – חותר למגע, נועז, אמיץ, מוכן להקריב עצמו למען תחושת המשימה, איש ערכים, אב לתפארת, חבר מסור שאוהב את עבודתו ומחויב לשליחותו. החברים מספרים על אדם אופטימי שאהב מאוד את החיים".

זירת הדריסה. צילום: דוברות המשטרה

זירת הדריסה. צילום: דוברות המשטרה


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן