סטטיסטית, 90% ממוכרי הדירות בהרצליה לבדה מגיעים לאותה המסקנה: ניסיונות המכירה העצמאיים של הבית מלווים בהתעסקות מורכבת וממושכת, המון כאב ראש ויתכן שבמידה מסוימת גם באובדן של זמן וכסף. לא חבל?

יש פעולות רבות שונות שסוכן הנדל"ן יכול לבצע עבורכם כדי לייעל את המכירה ולהפוך אותה למהירה, פשוטה, רגועה וגם משתלמת. אז מיהו סוכן הנדל"ן המושלם שכדאי להיעזר בו?

הראשון במקצועיות

 סוכן נדל"ן מעולה אמור להכיר היטב ולעומק את כל הפרטים לגבי הנכס שלכם ולהצטייד בכל מסמך שהקונים מצפים לראות כמו נסח טאבו, נתונים של התב"ע כולל זכויות בניה/חריגות, שרטוטים ועוד. עליו להיות בקיא לגבי הסביבה הקרובה אליכם ומה שקורה בשכונה, מהו האופי המקומי, מה קיים בקרבת מקום כמו בתי ספר וגנים, סופרמרקט, סניף בנק ועוד. מעוניינים לוודא שבחרתם בסוכן המקצועי ביותר בנמצא? בקשו ממנו דו"ח הכולל ניתוח שוק השוואתי ותיאום ציפיות בנוגע לשווי הנכס.

המשווק המהיר בעיר

 עליכם לוודא שהמתווך פועל בשיתוף פעולה עם מתווכים אחרים וזאת בכדי שתיווצר חשיפה מקסימלית לנכס שהוצאתם למכירה וכך תוכלו "לתפוס" כמות גבוהה יותר של פונים. כמו כן, מתווך נדל"ן מקצועי וטוב אמור להשתמש במספר דרכים במדיה הדיגיטלית לטובת הפרסום. לראיה, יותר מ-50% מהפניות מגיעות מקמפיינים פרסומיים בגוגל ופייסבוק.

רצוי שגם צילום מקצועי יהיה מעורב כאן. יש הבדל עצום בין תמונות בסיסיות מהנייד לבין תמונות איכותיות ומקצועיות שמשקפות בדרך הטובה ביותר את הבית ומבליטות את היתרונות שלו. גם הפעם כדי לוודא שמדובר במתווך מקצועי ביותר, עליכם לקבל ממנו אסטרטגיית שיווק חתומה ובה התחייבות לביצועה. אסטרטגיה זו צפויה לכלול עוד אלמנטים שיווקיים כמו רשימות דיוור, אתר אינטרנט ותפוצה בסמס ובוואצאפ.

רואה רחוק, רואה שקוף

 שקיפות היא חלק עצום מדרישות התיווך המקצועי ולכן עליכם לוודא שהסוכן יעדכן אתכם בכל שבוע לגבי פעילויות השיווק והפרסום שנקט בהן עבורכם. כמו כן, עליו לעדכן אתכם לגבי כל הפניה טלפונית וכל הקונים שביקרו בנכס, לפרט בנוגע לעדכונים ומשוב שניתנו מהם ולהעביר הצעות מחיר בכתב כפי שהתקבלו מכל קונה. אם אתם מעוניינים לייעל את פעילותו של המתווך, שאלו אותו כיצד הוא מציג לקונים את המחיר שלכם וכיצד הוא מתכנן לנהל לגביו משא ומתן עם קונים פוטנציאליים.

ועל סמך מה לא מומלץ שתבחרו את סוכן הנדל"ן?

כמו כל תחום, גובה שכר הטרחה יכול להשתנות בין מתווך אחד לאחר, אך גם כאן חשוב להבדיל בין בעלי המקצוע שיגבו סכום נמוך אך בעקבות כך ההשקעה כספית בשיווק הנכס שלכם תהיה נמוכה יותר, דבר שישפיע על תהליך המכירה לרעה , וכתוצאה מעבודה "חסכנית" לא בטוח שתתקבל בסופו של דבר תוצאה הטובה ביותר עבורכם.

בנוסף, בחירת מתווך לא מקומי – מתווכי הנדל"ן חייבים לספק מידע ומענה יעיל. סוכן לא מקומי ייכשל בלספק לכם ערך מוסף לגבי הידע על הסביבה והאזור כולו, דבר שבהחלט מובא כיתרון לסוכן המקומי שמחזיק במאגרי הלקוחות והידע העשירים והמהימנים ביותר.

ליצירת קשר למכירה/קנייה:

הטלפון של דורון 050-4914444

אתר הבית של דורון: ראשי – כץ נדל"ן (kdre.co.il)

זירת הפייסבוק של דורון: (4) דירות למכירה בהרצליה – דורון כץ | Facebook


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן