דורון כץ - מתווך נדל"ן

דורון כץ – בעלים כץ נדל"ן

 נהר רחב זורם בין עולמות הנדל"ן ושוק ההון: שוק הנדל"ן נחשב ליציב וסולידי, מקום שבו הנכס מניב שכירות חודשית, משביח את ערכו מידי שנה ונהנה ממינוף התשואה כל עוד קיים הון עצמי משמעותי. שוק ההון, לעומתו, נחשב למגוון ועשיר במכשירי השקעה שונים, כולל פיזור סיכונים ותשואה גבוהה, אך המידע שהמשקיע הפרטי מסוגל לקבל הוא חלקי בלבד ופעמים רבות מורכב מאוד להבנה. למעשה, רק גוף גדול בעל ניסיון, מידע ומשאבים יכול לסייע למשקיע לקבל החלטות נכונות וליהנות משירות של ניהול השקעות חכם ומקצועי.

כפי שאתם מבינים, לכל אחד מהאפיקים יתרונות וחסרונות שיגרמו לכל משקיע לבחור או להעדיף אחרת. אבל האם צריך לבחור רק באחת האפשרויות? כבר לא. בזכות שיתוף הפעולה שיצרה חברת כץ נדל"ן עם חברת פיוניר ניהול הון, ניתן ליהנות מחשיפה לשוק הנדל"ן לצד פיזור סיכונים וטיפול מקיף בכל נכסי ההון, תוך מציאת הפתרונות היעילים ביותר בעבור כל משקיע.

מוצר מקצועי למשקיעים בסכומים גדולים

 שיתוף הפעולה שיצר דורון כץ יחד עם שמואל בן אריה, מנהל ההשקעות הראשי לשוק המקומי בחברת פיוניר ניהול הון, החל לפני 8 שנים מתוך שאיפה לשלב שירות השקעות משלים הפועל בהלימה עם אפשרויות ההשקעה של כץ נדל"ן. בין אם מדובר באדם שמוכר נכס נדל"ני וכעת עליו לנהל סכום כסף משמעותי, ובין אם מדובר במשקיע שמחפש נכס שיגדיל משמעותית את תזרים המזומנים הקיים, מדובר במנגנון איכותי המספק מעטפת ופתרונות יצירתיים לכל תרחיש.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

כשאני מגיש את הפתרונות מטעמו ומשלב בתוכם גם את אלו של פיוניר – הלקוח לא מחויב לבחור רק אחד מאפיקי ההשקעה ונהנה מהשילוב האפשרי שבין השבחת ערך והגדלת התשואה לבין נזילות גבוהה ופיזור סיכונים. מדובר בשירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות חסרת פשרות, דיסקרטיות ואמינות מוחלטים.

 סינרגיה – זה שם המשחק

בקפיצה ראשונה למים העמוקים של תחום ההשקעות, קשה לאבחן לבד איזה תחום דורש השקעה רבה יותר. זהו עניין אינדיבידואלי והחלוקה בין נדל"ן לשוק ההון משתנה בהתאם לצרכים והמטרות של המשקיע. יחד עם זאת, יש ביניהם סינרגיה שצריך לחשב בה סיכונים, תשואה ולהציג גם עסקאות מעניינות. הצעה טובה שנבדקה לעומק תוצג בחוג פנימי ללקוחות, כך שהם יקבלו מראש את כל המידע, התכנון והפתרונות למקסום ההשקעה.

בעוד שאני מטפל גם בכל מה שמתלווה לטיפול בנכס של המשקיע: אחריות על שיפוץ במידת הצורך, גביית שכר הדירה, המלצות מקצועיות ועוד, בפיוניר מתמקדים בסוגיה הפיננסית: ייעוץ לנטילת משכנתא, השקעה שתשאיר בבעלותם את הנכס יחד עם הון נוסף בסיום תקופת ההלוואה וכן הלאה.

תופרים חליפה אישית

 כל השקעה וכל היבט שלה, מטופלים במקצועיות מקסימלית ובהתאם למה שהכי נכון וטוב עבור הלקוח. זוהי נקודת ההשקה שבה גם מתרחש פיזור סיכונים יעיל במיוחד: אני בוחר את העסקאות המתאימות ביותר למשקיעים שמעוניינים לשלב יחד עם השקעות הוניות גם נכס שערכו עולה והוא מניב שכר דירה קבוע. הנכס מטופל עד לרמות הקטנות כדי למקסם את ההשקעה, שעה שהנזילות משוק ההון נמשכת ללא בעיה והרווח מתקבל מכאן ומכאן. 

שירות VIP

השקעות הנדל"ן והשקעות שוק ההון נתפסות כאפיקים נפרדים, אך משקיעים בעלי הון משמעותי יכולים לשלבם בצורה אפקטיבית. כץ נדל"ן שמחה להעניק גם לכם מענה מקיף לכל השקעה בנכסי נדל"ן, בשילוב עם ניהול מקצועי ועתיר ניסיון בשוק ההון. שיתוף הפעולה עם פיוניר ניהול הון זמין לכל לקוח המעוניין למקסם את מטרותיו והעדפותיו, לקבל המלצות ותכנון פיננסי מקצועי בראייה לטווח ארוך וליהנות משירות VIP איכותי ביותר, הכולל טיפול בצרכי השקעות מורכבים ומגוונים.

למידע נוסף בנושא השקעות, אנא צרו קשר עם פיוניר ניהול הון

הסדנאות 8, בית אמצור – קומה 4, הרצליה פיתוח

09-9611313

WWW.PIOWEALTH.COM

הטלפון של דורון: 050-4914444

אתר הבית של דורון: www.kdre.co.il

זירת הפייסבוק של דורון: www.facebook.com/katz.doron1


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן