לאחר שהסתיימו ימי המחלה של פאר יגרמן הוציא לה גרובר מכתב פיטורים. שירלי סירבה לקבלו ודורשת לעבור הליך של שימוע. השניים סירבו להגיב לכתבה. תהיו בטוחים, המשך יבוא

שרון יונתן

התפתחות נוספת בפרשה מנכ"לית העירייה, שירלי פאר יגרמן: ראש העירייה, אבי גרובר, שלח לה לפני מספר ימים מכתב פיטורים, אבל פאר יגרמן מסרבת לקבלו ודורשת לעבור הליך של שימוע.

אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע שוקיים עוף טרי 4 ק"ג ב-100 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

מדובר בסאגה שנמשכת כבר למעלה משלושה חודשים מאז שפרסמנו כאן, באתר "שרון און ליין" ב-15 למאי, כי גרובר החליט לפטר את המנכ"לית אותה מינה כמשרת אמון לאחר שנבחר לראש העירייה בינואר 2016. פאר יגרמן אמנם שהתה בימי מחלה, אבל היה ברור כי גרובר נחוש לפטרה בשל חילוקי דעות בין השניים.

ל"שרון און ליין" נודע כי ימי המחלה של פאר יגרמן, הניתנים לתקופה של עד שלושה חודשים, הסתיימו בתאריך 14 לאוגוסט וכאמור לפני מספר ימים הוציא גרובר את מכתב הפיטורים. השניים נמצאים בנתק מוחלט ומתקשרים דרך עורכי דין. גורם המעורה בנושא אמר: "גרובר ניסה להימנע מהגעה למצב של שליחת מכתב פיטורים כדי לא להיכנס למלחמות ולשמור על כבודה של שירלי, אבל כאשר נגמרו לשירלי ימי המחלה לא הייתה לו ברירה אלא להוציא לה מכתב פיטורים מאחר והעירייה לא יכולה לשלם לה שכר בתום ימי המחלה. שירלי דרשה שימוע ותנאים מסוימים ולכך גרובר התנגד". השניים סירבו אמש להתייחס לנושא.

כזכור, מיד לאחר שפאר יגרמן חדלה לתפקד כמנכ"לית בפועל ניסה גרובר לקדם את מינויה לתפקיד של דפנה קפלנסקי, מי שהייתה במקום השלישי ברשימתו בבחירות האחרונות, אך נאלצה לוותר על חברותה במועצת העיר בשל עבודתה בכנסת. חוות דעת משפטית שקיבל גרובר מנעה ממנו לקדם את ההליך, מאחר וקפלנסקי לא יכולה לשמש בתפקיד זה בשל היותה חברה ברשימתו בבחירות.

מספר שבועות לאחר מכן ניסה גרובר להביא למינויו של ערן שוורץ, מנכ"ל החברה הכלכלית, לתפקיד מנכ"ל העיריה במקביל, אבל משרד הפנים התנגד לכך ולכן עד היום לעירייה אין מנכ"ל ולא ברור מתי ימונה אחד כזה במקומה של פאר יגרמן. במהלך החודשים האחרונים הנושא עלה מספר פעמים במועצת העיר, שם סירב גרובר להתייחס לנושא ורק חזר ואמר כי פאר יגרמן נמצאת בחופשת מחלה.

חבר המועצה רוני בלקין, יו"ר האופוזיציה, התייחס אמש לנושא בפוסט שכתב בפייסבוק: "חייבים לעצור לאלתר את חרושת השמועות בעניינה של מנכ"לית העירייה, שירלי פאר יגרמן. ארבע פעמים במהלך החודשים האחרונים נשאל ראש העיר בנוגע להיעדרותה של המנכ"לית, תשובתו הלקונית הקבועה לפרוטוקול הייתה: "שירלי נמצאת בחופשת מחלה". כעת אנו ניזונים משמועות לפיהן הפור כבר נפל (עוד במאי או עתה) וראש העיר ממשיך במאמציו לאתר מחליפ/ה. למען הסדר הטוב, המינהל התקין וכבודה של מנכ"לית העירייה, יש להפסיק לאלתר את חרושת השמועות וההתנהלות הלא ראויה שפוגעת בשמה הטוב. תרומתה של שירלי לקהילה במשך שנים ארוכות מוכרת ומוערכת בעיר, כמו גם עבודתה המאומצת בתפקידה כמנכ"לית העירייה בשנים האחרונות. ראוי שראש העירייה יעמיד את הדברים על דיוקם, ויפה שעה אחת קודם. כבודם ושמם הטוב של אנשים אינם אסקופה נדרסת".


אדום ירוק גורמה במחירי שוק מבצע פרגיות לתנור (עם עצם) 2 ק"ג ב-70 ש"ח. חדש! סניף הרצליה

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן