דפנה קפלנסקי – המועמדת של ראש העירייה לתפקיד מנכ"לית העירייה

קפלנסקי, שהייתה מספר 3 ברשימתו של גרובר בבחירות האחרונות, נאלצה לוותר על חברותה במועצה בשל עבודתה בכנסת. לאחרונה מנסה ראש העירייה לקדם את מינויה לתפקיד מנכ"לית העירייה

שרון יונתן

שעות לאחר שפרסמנו היום (שישי) באתר "שרון אונליין" כי שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העירייה, סיימה את תפקידה, וכבר עולה בקרב החוגים הפוליטיים והעירוניים בעיר שמה של המועמדת המועדפת על ראש העירייה לתפקיד מנכ"לית העירייה הבאה.

מתאמנים בלי תוצאות? יעל רותם דיאטנית קלינית!

מדובר בדפנה קפלנסקי (בתמונה), תושבת רמת השרון, שהייתה בבחירות האחרונות לפני כשנה וחצי, מספר 3 ברשימת "בית", בראשותו של אבי גרובר, ראש העירייה. קפלנסקי, המכהנת כראש תחום בינלאומי בחטיבה לקשרים בין לאומיים בכנסת, נאלצה לוותר על חברותה במועצה וזאת לאחר שהיועץ המשפטי של הכנסת אסר עליה להמשיך בעבודתה ובמקביל לכהן כחברת מועצה. במקומה נכנס למועצה מיכאל דורון.

גורמים המעורים בנושא ציינו היום כי גרובר החליט ללכת בכל הכח על מינויה של קפלנסקי לתפקיד מנכ"לית העירייה ולשם כך פנה לאחרונה ליועץ המשפטי של העירייה וליועץ משפטי חיצוני כדי להבהיר את הסוגיה שעלולה להכשיל את המינוי, האם מותר למי שהייתה ברשימה של מועמד בבחירות לכהן כמנכ"לית העירייה.

אבי גרובר סירב להגיב. דפנה קפלנסקי אמרה בתגובה: "כעובדת כנסת אינני רשאית לדבר עם עיתונאים".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.