הגיבוי הפומבי מראש העירייה: משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, אירח היום בלשכתו את מיכל גוטליב פרידור, מנהלת בית-ספר "נוף ים", ואת מהאבה רבע, מי שמונתה לתפקיד מחנכת בכיתה ב', מינוי שעורר התנגדות בקרב הורים לתלמידים, כפי שפרסמנו הבוקר ב"שרון און ליין".

פדלון הביע תמיכה וגיבוי מלא במנהלת בית הספר ובמחנכת, ואמר כי עיריית הרצליה דוגלת ומקדמת ערכים של סובלנות, שוויוניות וקבלה בתחומים שונים, בהם גם תחום החינוך.

"בראש מעייננו שיתופי פעולה מקצועיים בין האנשים וכלל הגורמים שרואים את החינוך לערכים כחלק מרכזי וחשוב בעיצוב פני דור העתיד, ללא הבדלי דת, גזע או מין", אמר פדלון.

מהאבה רבע הודתה על התמיכה והחיזוקים שהיא מקבלת מהעירייה ומהתושבים וציינה כי היא ביקשה ללמד בבית ספר יהודי כדי לקרב בין אנשים, לעשות שינוי ולהיות חלק מהמשפחה.

בנוסף, שיגר פדלון מכתב למנהלת בית הספר ובו כתב: "כראש רשות אני תומך ומגבה את החלטתך והחלטת משרד החינוך ומכבד ללא עוררין את שיקוליכם הפדגוגים בבחירת שיבוץ גב' מהאבה רבע בבית הספר "נוף ים" תחת ניהולך כמחנכת מן המניין. עיריית הרצליה דוגלת ומקדמת ערכים של סובלנות, שוויוניות וקבלה בתחומים שונים בהם כמובן גם תחום החינוך. בראש מעייננו שיתופי פעולה מקצועיים בין האנשים וכלל הגורמים שרואים את החינוך לערכים כחלק מרכזי וחשוב בעיצוב פני דור העתיד ללא הבדל בין דת, גזע או מין".

 במפגש השתתפו גם איה פרישקולניק, סגנית ראש העירייה והממונה על החינוך, ד"ר יעקב נחום, מנהל אגף החינוך והערכים, ויעל חקון, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי.

דוברות העירייה הוציאה תמונות מהמפגש בלשכת ראש העירייה, אבל לאחר זמן קצר ביקשה שלא לפרסמן. "שרון און ליין" נעתר לבקשה ולכן לא פרסמנו את התמונות של ראש העירייה, בכירי אגף החינוך והצוות החינוכי.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן