את ראשי העיר שלכם אתם רגילים לשמוע בהיבט המקומי, אבל בשביל זה אנחנו כאן, כדי שתוכלו לדעת גם מהי דעתם בסוגיות העומדות על סדר היום הציבורי.

לאחר שהבאנו לכם את עמדתם בסוגיית הפעלת תחבורה ציבורית בשבת, פנינו אתמול לשלושת ראשי הערים של הרצליה, רעננה ורמת השרון, כדי לקבל את עמדתם לגבי פסיקת בג"צ מאתמול על כך שהמדינה תחויב לאפשר לזוגות החד מיניים ולגברים יחידים להביא ילדים בהליך פונדקאות כמו לזוגות הטרוסקסואליים.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, העלה אמש פוסט בפייסבוק ובו התייחס לאיש שהגיש עם בן זוגו את העתירה לבג"צ שהתניעה את התהליך כבר לפני כעשור: "את איתי פנקס-ארד אני מכיר מעט מהעולם הפוליטי והרבה יותר מעבודה משותפת. איתי הוא אחד האנשים היותר איכותיים ורציניים שזכיתי לעבוד איתם. אני מאמין שאיתי עושה הכל כדי להיות אבא אוהב ותומך לשלושת הבנות שלו כמו שאני משתדל להיות כזה לילדיי שלי. ויותר מזה – אני בטוח שאין לי ואין לאף אחד או אחת את הזכות למנוע מאיתי ומיואב, בן זוגו, את הזכות הכל כך טבעית ובסיסית להרגיש את התחושה המדהימה הזו של להיות אבא, תחושה שעד שלא נהייתי בעצמי אבא לא הבנתי עד כמה היא חזקה ומשמעותית. איתי ויואב ניצחונכם היום בבג״צ הוא ניצחונה של חברה מתוקנת, פתוחה ומכילה".

גם חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה, הצטרף לברכות על פסיקת בג"צ: "אני מברך על החלטת בג"צ. כל אזרח זכאי להרגיש את החום ואהבה של משפחה. כהורה לבן גאה, אני נרגש מהחיזוק שאתמול בני ובן זוגו קיבלו מבית המשפט, וכולי תקווה שנכדיי יגדלו למדינה מכילה ושוויונית יותר".

ומהי עמדתו של משה פדלון, ראש עיריית הרצליה, בנושא? לא נדע כי גם הפעם, כמו בסוגיית התחבורה הציבורית בשבת, לא זכינו לקבל תשובה מאחר והעירייה סירבה להגיב לפניית "שרון און ליין".

משה פדלון. מתנגד להעלאת הארנונה

משה פדלון. סירב להגיב לכתבה


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן