חילופי סגני ראש העירייה יוצא לפועל: ביום ראשון ייכנס דני לביא לתפקיד סגן ראש העירייה בשכר במקומה של דוברת וייזר וזאת על פי הסכם הרוטציה שנחתם בין הסיעות לאחר הבחירות, לפני כשנתיים וחצי.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

כזכור, הרוטציה לא עברה בשקט וזאת לאחר ששישה חברי מועצה דרשו כי מינויו של לביא לא ייצא לפועל עד אשר ייבדקו הטענות בנוגע לחריגות בנייה בביתו.

בישיבת מועצה סוערת שהתקיימה לפני שלושה וחצי שבועות התקבלה הצעת פשרה של חבר המועצה גיא קלנר לפיה שופט בדימוס יתמנה מטעם העירייה לתת חוות דעת משפטית בנושא. בעקבות דברים שכתב צחי שריב, יו"ר סיעת רמת השרון חופשית, משך עו"ד מיכה בלום, היועץ המשפטי של העירייה את ידו מעיסוק בסוגיה.

הנושא עבר לטיפולו של מנכ"ל העיריה, ערן שורץ, ובימים האחרונים מונתה שופטת בדימוס שתתן את חוות דעתה בנושא, אבל זה יקרה רק לאחר כניסתו של לביא לתפקיד.

בהודעה ששלח אתמול מנכ"ל העירייה לחברי המועצה הוא ציין: "ברצוני לעדכנכם כי בהמשך להחלטת מועצת העיר, בישיבתה מיום 25 במאי, פנינו לאיתור שופט/ת (בדימוס) מדרג בימ"ש מחוזי ומעלה לצורך מתן חוות דעת בסוגיה המשפטית שהוגדרה לבחינה: "האם יש מניעה משפטית לכהונה כסגן ראש עיר של מי שנטען כי הוגשה נגדו, על ידי מאן דהוא תלונה בגין חריגות בניה לכאורה בשטחו הפרטי, שאין בהן, אף לפי הטענה, חריגה לשטח ציבורי או לשטחו של אדם אחר".

שורץ ציין כי נערכה, בין השאר, פנייה למשכן לבוררויות, אשר עדכן מצידו כי פנה למספר שופטים בדימוס העונים להגדרת הדרישה הפועלים במסגרת פעילות המשכן. מי שנעתרה לתפקיד היא השופטת נחמה צימבריג מוניץ, שופטת בית המשפט המחוזי בנצרת, בדימוס. השופטת קבעה פגישה לשמיעת עמדות באי כח הצדדים ביום רביעי הקרוב ולאחר מכן תגיש את חוות דעתה, אשר תועבר לחברי המועצה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

דוברת וייזר משנה סטטוס

דוברת וייזר פירסמה אתמול פוסט בפייסבוק ובו כתבה: "החל מיום ראשון אשנה במעט את הסטטוס שלי ואמשיך לכהן כסגנית ראש העירייה בתואר (בהתנדבות) במקום כסגנית בשכר. אמשיך להיות אחראית על כל הנושאים בהם עסקתי עד כה: מחזיקת תיק חינוך, יו"ר מועצת נשים יישובית ומחזיקת תיק הנשים בעירייה, יו"ר וועדת מכרזים, יו"ר הוועדה לקידום מעמד הילד, חברת דירקטוריון בחברה הכלכלית רימונים, חברת דירקטוריון ברשת מגוונים. הריני מתחייבת להמשיך ולפעול למענכם באותה תשומת לב ועם אותה אהבה ותשוקה גדולה כפי שעשיתי עד כה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן