פרשת קלטת פדלון מעוררת סערה – ולא רק בהרצליה. אחת מנשואות הקלטת היא יו״ר השדולה לעסקים קטנים ובינוניים, חברת הכנסת קרן ברק (ליכוד), שזכתה לכינוי "השמנה" מראש עיריית הרצליה. ח"כ ברק מסרה בתגובה לדברי פדלון: "אלה מלים חשוכות שמגיעות כנראה מאדם חשוך שלא ראוי לשמש דוגמא ולא ראוי לתגובה. כיושבת ראש השדולה לעסקים קטנים ובינוניים, יזמתי עשרות חוקים ודיונים בוועדות הכנסת ופעלתי 24/7 למתן סיוע לעסקים הקטנים בתקופת משבר הקורונה.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

"פעילותי הובילה להקלות משמעותיות במתן ובהחזרי הלוואות, לדחיית תשלומי חובה, להחזר על הוצאות קבועות של העסק, לתשלומי המדינה על ימי הבידוד של העובדים, להגדלת ההלוואות בערבות מדינה ועוד. אמשיך להילחם ולפעול בצורה בלתי מתפשרת גם מול מי שינסו לפגוע בפעילותי הציבורית על ידי התקפות אישיות", לשון הודעת ח"כ ברק.

מטעמו של ח"כ אביר קארה, שאף הוא זכה לכינוי הגנאי "אביר חרא", נמסר: קארה הוביל מחאות שמטרתן אחת – להוריד את הנטל על בעלי העסקים ולדאוג שרשויות המדינה והרשויות המקומיות ינהגו בהגינות עם בעלי עסקים. למר פדלון הוצע לא פעם להיפגש על שלל נושאים הקשורים בקידום עסקים בעירו אך הוא בוחר להשקיע את זמנו באיומים משפטיים וכוחניים על בעלי עסקים. דלתו של סגן השר קארה עדיין פתוחה לכל יוזמה והזדמנות לקדם עסקים בעיר הרצליה ובכל המדינה ומר פדלון מוזמן להמיר את הזמן שהוא משחית באיומים על בעלות ובעלי עסקים בעירו לזמן עבודה משותף לטובת פיתוח העצמאים בעירו".

צילום מסך מתוך N12

צילום מסך מתוך N12

מעיריית הרצליה נמסר בתגובה כי "בהקלטה שפורסמה נאמרו דברים בעידנא דריתחא בעקבות איומים על ראש העיר. בשנה האחרונה, נבחרי ציבור ומנהלים בעירייה עוברים מסע חסר תקדים של לחצים, איומים, פניות מצד פוליטיקאים, הפעלת סוללת עורכי דין והכפשות בתקשורת. מטרת הפעולות האלו היא אחת – להמשיך את הזיכיון של גורם עסקי, בחוף הים של הרצליה, על חשבונם של תושבי העיר ובניגוד לדין ולמכרז. משטרת ישראל ורשויות אכיפת החוק כבר עוסקות בכך״.

האזינו להקלטה של פדלון:


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן