המדור "הפינה לשיפוטכם" חוזר ומתייחס שוב לטענות שמעלים דירי הבניין המשותף ברחוב הנדיב 14 בהרצליה בנוגע למפגעי לכלוך בכניסה לביתם.

עורך דין ונוטריון רונן צ'יניאו

לפני חצי שנה הבאנו את טענותיהם של הדיירים על כך שפינת האשפה בכניסה לביתם מטונפת באופן תמידי ומהווה מפגע תברואתי על בסיס קבוע וזאת בשל העובדה שאין חדר זבל קבוע, כפי שיש בכל בניין משותף, והפחים מוצבים במעין כוך בחזית הבניין, בסמוך למדרכה והכביש.

אם כל זה אינו מספיק, לאחרונה נעלמו פחי האשפה והלכלוך נערם, החל מסוף השבוע האחרון, כפי שניתן לראות בתמונה המצורפת.

תושבת הבניין אמרה היום ל"שרון און ליין": "בכל תקופת החגים במשך השנתיים האחרונות אנחנו פונים לעירייה בשביל להגביר את תדירות פינוי פחי האשפה מאחר שהפינוי הרגיל אינו מספיק כי הזבל פשוט אינו נגמר. בחגים האחרונים יש לנו גם בעיה חדשה כי פחי האשפה פשוט נעלמו ממקומם".

התושבת מסבירה כיצד זה השפיע: "המתחם פתוח וכל מי שרוצה זורק שם אשפה, קרטונים, שאריות, רהיטים וכל העולה על רוחו. ככה במשך כל תקופת החגים ובכלל בימות שגרה המתחם של האשפה פשוט צובר עוד ועוד זבל שאינו מפונה".

לטענתה, כל פניותיהם לעירייה לא הועילו: "פנינו אינספור פעמים לעירייה והתשובות הלקוניות אינן מאחרות להגיע. אף אחד לא לוקח אחריות. גם לאחר שקנינו מספר פעמים פחי אשפה על חשבוננו וסימנו אותם במיוחד, הם נעלמו פשוט, הפינוי אינו מגיע בזמן ופשוט הפחים הם תעלומה בפני עצמה. אז את החג שלנו אנחנו חוגגים בהמון זבל שמביא לנו מזיקים בכל פינה".

חודש האזרח הותיק - עיריית רמת השרון

עיריית הרצליה בחרה שלא להגיב לפניית "שרון און ליין".

יש לכם מה לומר בתחומי חזות העיר, איכות הסביבה או תחבורה? אנחנו מחכים לפניות שלכם למייל:  sharon@sharonline.co.il


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן