המינוי יובא לישיבת מועצת העיר שתתקיים ביום ראשון. שוורץ, המכהן מזה כשנתיים כמנכ"ל החברה הכלכלית של רמת השרון, יחליף בתפקיד את שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העיריייה היוצאת, הנמצאת בתקופת נבצרות (ימי מחלה). בעירייה הדגישו כי מדובר במינוי זמני וכי שוורץ יכהן בשני התפקידים במקביל

 

ערן שוורץ, מנכ"ל החברה הכלכלית של רמת השרון, אמור להתמנות כמ"מ מנכ"ל העירייה לתקופה הקרובה, במקומה של שירלי פאר יגרמן, מנכ"לית העירייה, הנמצאת בנבצרות (ימי מחלה). המינוי יובא לאישור מועצת העיר בישיבתה ביום ראשון הקרוב. בעירייה ציינו כי מדובר במינוי זמני וכי שוורץ ימלא את שני התפקידים במקביל.

cocktails 2022. פסטיבל הקוקטיילים. 17-18 באוגוסט. מרינה הרצליה 18:00-23:00

כזכור, לפני כשלושה שבועות פרסמנו באתר "שרון און ליין" כי מנכ"לית העירייה תסיים בקרוב את תפקידה ומספר שעות לאחר מכן פרסמנו כי ראש העירייה, אבי גרובר, מעוניין למנות לתפקיד את דפנה קפלנסקי, אך מתקשה לקדם מינוי זה בשל היותה של קפלנסקי מספר 3 ברשימתו בבחירות האחרונות, דבר המנוגד לחוק.

בעירייה ציינו היום כי שוורץ, שמכהן כמנכ"ל החברה הכלכלית בשנתיים האחרונות, הוא בעל ניסיון ניהולי בכיר ארוך שנים. שוורץ כיהן בעברו בין היתר כמנכ"ל המפעלים הפטרוכימיים ויור סקיילקס קורפוריישן. 
 
אבי גרובר אמר היום: "ערן הוכיח את עצמו כמנהל מצטיין בשנים האחרונות ואני בטוח שימלא את התפקיד בהצלחה ויצעיד אותנו קדימה בתקופה הזאת. אני מאחל לו בהצלחה".

ערן שוורץ. שני תפקידים במקביל. צילום: יח"צ- סיגל איילנד

ערן שוורץ. שני תפקידים במקביל. צילום: יח"צ- סיגל איילנד

ערן שוורץ. שני תפקידים במקביל. צילום: יח"צ- סיגל איילנד

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן