הורי ותלמידי בית הספר היסודי "דורון" בשכונת נווה גן מחריפים את מאבקם להקמת אולם ספורט בבית הספר.

מדובר במאבק שתופס תאוצה לאחרונה כפי שפרסמנו לפני כשבועיים ב"שרון און ליין". ההורים זועמים על הסחבת לטענתם מצד העירייה ואי עמידה בהבטחות שניתנו להקמת האולם בבית הספר שנבנה לפני עשור.

בהודעה שיצאה אתמול להורים נכתב כי המחאה היא על הסחבת הממושכת בבניית אולם ספורט. בשעה 8:00 התקבצו עשרות הורים ותלמידים בחזית בית הספר תוך שהשביתו את חצי שעת הלימודים הראשונה וקיימו הפגנה קולנית.

הילדים הניפו שלטים בהם נכתב: "אבי גרובר – הבטחת לנו אולם. הבטחות צריך לקיים" וקראו: "גרובר גרובר תתעורר , נווה גן רוצים יותר", "בית ספר דורון דורש פתרון", "מגיע לנו אולם ספורט".

בעירייה מגדירים את המקרה כהתפרצות דלת פתוחה מכיוון שבימים אלו ממש הנושא מקודם בעירייה ותושבי השכונה אף הוזמנו למפגש שיתוף ציבור שיתקיים ביום שלישי הבא, 29 ביוני בשעה 18:00, בזום, וזאת לפי בקשת תושבי השכונה.

במפגש יידונו מספר נושאים, כאשר המרכזי בהם הוא הקמת מרכז קהילתי לתרבות וספורט. בעירייה מדגישים כי לא מדובר רק בבניית אולם ספורט אלא גם בחדרי חוגים שיופעלו על ידי מגוונים. בנוסף, יידונו במפגש השיתוף נושאים נוספים וביניהם שימור מגדל המים והבאר. בעירייה הזמינה את תושבי השכונה לקחת חלק במפגש השיתוף המתוכנן.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!
שיתוף ציבור בית ספר דורון

ההזמנה של העירייה למפגש שיתוף הציבור. בתמונה: הדמיית המרכז הקהילתי לתרבות וספורט

חבר המועצה ירון גדות, תושב השכונה, אמר: "ההפגנות היו צריכות להיעשות בשנתיים וחצי האחרונות. ברור שיוקם האולם לקראת הבחירות הבאות. תושבי נווה גן מבינים שמנסים לעשות עליהם סיבוב פוליטי".

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן