מאבק הורים חדש ברמת השרון: הורי תלמידי בית הספר היסודי דורון בשכונת נווה גן מחריפים את מאבקם בדרישתם להקמת אולם ספורט בתחומי בית הספר. לטענתם, הם שבעו מהבטחות ורוצים לראות את הקמת האולם יוצאת לפועל בבית הספר שנבנה כבר לפני 10 שנים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בהודעה שיצאה להורים בסוף שבוע שעבר נכתב: "בהצבעה של הנהגת ההורים של דורון הוחלט ברוב קולות (3 מתנגדות ואחת נמנעת) להחריף את הדרישה שלנו לאולם ולקיום הבטחתו של ראש העיר לתושבי השכונה, שהייתה במפורש שתוך שנתיים מאז שייבחר יהיה אולם. אנחנו לא רוצים עוד פגישות שיתוף עם התושבים ועוד דחיות מסיבות שונות. אנחנו פשוט רוצים לראות כבר אולם ספורט בשכונה שלנו , בבית הספר שלנו, לטובת ילדינו ולטובת תושבי השכונה. אבן הפינה לאולם הייתה צריכה להיות מונחת לפני שנתיים לפחות. הנהגת הורי דורון מוחה על ההתנהלות הכל כך איטית שהייתה עד כה בקידום האולם ופונה בדרישה לעירייה להתחיל באופן מיידי בבניית האולם ללא דחיות".

כאמור, ההורים החליטו להחריף את המאבק ובמחאה על הסחבת בהקמת האולם הוחלט להשבית את הלימודים ביום שישי הבא (18 ביוני) בין השעות 8:00 ל- 8:30.

יעל ניסן ויפתח ביאל, יו"רים משותפים של הנהגת ההורים בבית הספר, אמרו: "נמאס לנו, הורי בית הספר דורון, עם הסחבת האיטית כל כך בבניית אולם הספורט. האולם היה חלק מתכנית הקמת בית הספר, שהוקם לפני למעלה מעשר שנים. ראש העירייה הבטיח לנו התושבים שתוך שנתיים מהיבחרו כבר יעמוד האולם וכלום. כל השנה הזו מספרים לנו שיש תכנית ויש התקדמות אבל בפועל כלום. מאסנו בשיחות, במיילים, בפגישות שיתוף. אנחנו רוצים לראות את אבן הפינה מונחת. מה שכואב זה לראות שאת חטיבת יצחק שמיר בתל ברוך צפון, השכנה שלנו, בנו תוך שנה. בית ספר שלם, לא רק אולם. לשכונת נווה גן מגיע אולם ספורט. הגיע הזמן שיפסיקו למרוח אותנו".

חבר המועצה רביד פלד, תושב השכונה ומחזיק תיק נווה גן בעירייה, אמר: "במשך שנה אני עובד על התוכנית הזאת מול ראש העירייה והגורמים המקצועיים בעירייה כולל הנדסה וגזברות. לבנות מגרש או בית ספר זה לא דבר שמהיום למחר. אין ספק שהיינו רוצים שכך יהיה אבל זה לא עובד כך. כרגע אנחנו בונים תקציב ונביא אותו לאישור העירייה, כך שאני מאמין שתוך כמה חודשים נוכל לצאת עם זה לביצוע. אני תומך לגמרי במאבק הציבורי למען ילדנו. גם לי יש ילדים שמשוועים למגרש ואני אשתתף בהפגנה על מנת ליצור לחץ כדי שזה יזורז יותר מהר. כנציג נווה גן כמחזיק התיק, אני אומר לך וגם לילדיי שאנחנו בקרוב נוכל לשחק ביחד במגרש החדש. דברים טובים תמיד נתקלים בקשיים אבל אני כאן כדי לקדם את ההליך בדרך המהירה ביותר. מחזק ומברך את כל התושבים שישתתפו איתנו במחאה".

חבר המועצה ירון גדות, גם הוא תושב השכונה, אמר: "אין ספק שזוהי עוד הבטחת בחירות של ראש העירייה שלא קוימה ועוול מתמשך של אפליה כלפי שכונת נווה גן ובית ספר דורון שמתאפשר לאורך זמן על ידי מחזיק תיק נווה גן בעירייה ותושב השכונה, רביד פלד, משיקולים קואליציוניים. המחאה וההפגנות היו צריכים להיעשות מזמן. לצערי, אני מעריך שיש כאן ניסיון לשחק במהלך פוליטי של "הישג" שיגיע בזכות מובילי המחאה כי הרי האולם בכל מקרה ייבנה ויהיה מוכן לקראת הבחירות המקומיות הבאות. חשוב שהתושבים יזכרו למרות הקמת אולם הספורט כשתגיע מי היו האחראים לכך שמאות ילדים מסיימים בבית הספר דורון שנות לימוד ללא אולם ספורט שלא כמו בשאר בתי הספר היסודיים בעיר. אפשר לראות את המיליונים שמושקעים בבתי ספר אחרים מה ששוב מוכיח שנווה גן היא החצר האחורית של רמת השרון בעיני גרובר".

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

מהעירייה נמסר בתגובה: "אולם הספורט בבית ספר דורון בשלבי תכנון אחרונים. בסוף החודש יתקיים שיתוף ציבור בנושא עם תושבי נווה גן ואנחנו מתקדמים לקראת ביצוע. עיריית רמת השרון סוגרת פערים של שנים בנווה גן. בניית אולם הספורט, חטיבת ביניים ותיכון, מרכז מסחרי ועוד ועוד".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן