הקואליציה במועצת העיר ממשיכה לספק כותרות: חברת המועצה דנה אורן ינאי יוצאת בקריאה להדיח את חבר המועצה אלעד צדיקוב מחברות בדירקטוריון החברה למרכזים קהילתיים בהרצליה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

אורן ינאי (סיעת "דרך חדשה") העלתה את דרישתה בעקבות דברי התמיכה שהביע צדיקוב (סיעת גשר) במנהל בית הספר המדעי תורני אמית כפר בתיה שתועד מיידה אבנים בלוד בעת המהומות.

בתגובה לדברי התמיכה הצהירה אורן ינאי כי לא תוכל לשבת בקואליציה שנותנת יד למנהיגות קיצונית ואלימה. בפוסט שהעלתה בסוף השבוע בפייסבוק כתבה: "מאז פרסום ההודעה שלי על כך שלא אוכל עוד לשבת בקואליציה לצידו של צדיקוב בשל האמירות הפוגעניות שלו ובשל עמדותיו החשוכות, לא מצאתי מנוחה ותחושה גדולה מאוד של מועקה ליוותה אותי בידיעה, שחבר מועצה עם עמדות כאלה משפיע בישירות על חינוך ילדי העיר הרצליה. אלחם כדי להדיח את צדיקוב מעמדה בה הוא יכול לעצב את ילדנו בדמותו המעוותת מוסרית".

בהצעתה לסדר, שתידון בישיבת מועצת העיר בעוד כשבועיים, ציינה אורן ינאי: "במשך השנים האחרונות אנו עדים לשורה של התבטאויות של חבר המועצה אשר אינן עומדות בקנה אחד עם מטרות החברה, ואף למעשה מייצגות ערכים אשר מנוגדים לערך האדם. הן אינן חינוכיות ובוודאי לא חברתיות, תרבויות וקהילתיות".

בהמשך מביאה אורן ינאי מספר דוגמאות לדברים שאמר צדיקוב ומצדיקים לדבריה את דעותיו הקיצוניות: "כל המידע שהוצג בפניכם הינו רק חלק קטן מסקירת העיתונות שסיקרה את עמדותיו של צדיקוב. מדובר בציטוטים נבחרים אשר מייצגים את עמדתו החשוכה של צדיקוב".

אורן ינאי הוסיפה: "חרף העובדה שעומדת לו הזכות לבחור ולהיבחר, עלינו, חברי מועצת העיר הרצליה אשר מייצגים נאמנה את תושבי העיר ואת ערכי הסובלות ואהבת האדם. אל לנו לאפשר לצדיקוב להמשיך ולכהן כדירקטור בחברה למרכזים קהילתיים בהרצליה, חברה אשר נר לרגליה ערכים שונים בתכליתם מאלו אשר מייצג צדיקוב, מוסריים ומלכדים הרבה יותר מאמירותיו של צדיקוב. הזכות לחנך את ילדנו הנה יראת קודש ועלינו לעשות זאת בתום ובאהבה ולא בהסתה כלפי השונה והאחר".

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

בהצעתה כותבת: "לפיכך, אבקש להעלות להצבעה את ההצעה לסדר. מועצת העיר מחליטה כי חבר המועצה אלעד צדיקוב יחדל לכהן כדירקטור בחברה למרכזים קהילתיים בע"מ בשל קידום הערכים והפעולות אשר סותרים את ערכי החברה כפי שהוצג בתקנון".

אלעד צדיקוב הסתפק בתגובה הלקוחה מהתנ"ך: "משלי כו ד: "אַל תַּעַן…… כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן