כך הודיעה היום עיריית רמת השרון. מדובר על כיתות א' עד ג' בבתי הספר היסודיים וכיתות י"א ו-י"ב בתיכוניים. בעירייה יש כוונה לפתוח גם את הצהרונים לפעילות מלאה

שרון יונתן

צילום אילוסטרציה: CDC on unsplash

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

עיריית רמת השרון הודיעה היום בצהריים (ראשון) כי תלמידי כיתות א' עד ג' ותלמידי י"א ו- י"ב יחזרו ללימודים ביום שלישי הקרוב. כזכור, ביום שישי פרסמנו באתר "שרון אונליין" כי העירייה החליטה שלא להחזיר את הלימודים היום כפי שהחליטו גם מספר רשויות אחרו באזור גוש דן.

בהודעת העירייה היום נכתב: העירייה עושה כל מאמץ על מנת שהחזרה ללימודים תהיה מלאה כולל צהרונים. כדי להבטיח חזרה מלאה העירייה תממן בעצמה בשלב ראשון את עלות הפעלת הצהרונים, מעבר להשתתפות הורים. כמו כן, כלל מסגרות החינוך המיוחד יפעלו באופן מלא החל מיום שלישי בבתי הספר.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, ציין: "אנחנו עושים הכל על מנת שהחזרה תהיה נעימה וחלקה ככל האפשר עבור התלמידים, המורים וההורים. הנחתי את מגוונים להיערך לפתיחת הצהרונים על מנת שחזרת הילדים תאפשר להורים לצאת לעבודה במתכונת מלאה".

דוברת וייזר, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך: "אנו שמחים לבשר שעמלנו בימים האחרונים לטובת מציאת פתרונות לאור הנחיות משרד הבריאות. המטרה שלנו היא להחזיר את מוסדות החינוך לשגרה מלאה ככול הניתן כדי להתניע את כלל המערכות בעיר מחדש וכדי שההורים יוכלו לשוב למקום עבודתם".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן