"בית ספר אינו איקאה והתלמידים אינם רהיטים" – הלימודים ברמת השרון לא יפתחו ביום ראשון

בעיריית רמת השרון הסבירו כי לא התקבלו הנחיות סופיות, ברורות ומעשיות לצורך הפעלת מערכת החינוך. ההחלטה על החזרה ללימודים בכיתות א' עד ג' ובכיתות י"א ו-י"ב תתקבל בתחילת השבוע

שרון יונתן

למרות שהממשלה אישרה היום בצהריים (שישי) להחזיר את הלימודים בכיתות א' עד ג' ובכיתות י"א ו-י"ב ביום ראשון הקרוב הודיעה עיריית רמת השרון כי הלימודים בשכבות אלו לא יפתחו ביום ראשון וזאת בגלל בעיות מהותיות. יש לציין כי רמת השרון מצטרפת למספר ערים גדולות כמו ת"א, ר"ג ובת ים שהחליטו גם לא לפתוח את הלימודים ביום ראשון. מאידך, השכנה הרצליה הודיעה כי הלימודים בתחומה יפתחו ביום ראשון. בעיריית רמת השרון לא ציינו מתי יחזרו הלימודים וההחלטה תתקבל בתחילת השבוע.

טלי למדן יועצת נדל"ן

בהודעה שהוציאה העירייה הוסבר: "עד לרגע זה לא התקבלו הנחיות סופיות, ברורות ומעשיות לצורך הפעלת מערכת החינוך, דבר שיכול לייצר כאוס במוסדות החינוך ולפגוע בבריאותם של הילדים. בכל הארץ יש מחסור במורים בשל ההנחיות. אנחנו לא ניתן יד למצב במסגרתו אדם שאינו מתוך המערכת יקבל את התלמידים אחרי 50 יום. אין באמת פתרון למניעת הדבקה. בתי ספר צומחים קיבלו אישור לפתוח רק שכבה אחת".

בעירייה הגיבו ברוח התקופה: "עם כל הרצון לחזור לחינוך, בית ספר אינו איקאה ותלמידים אינם רהיטים. אנחנו מקווים שבימים הקרובים יינתן מענה לכל הליקויים ונחזור ללימודים. הלמידה מרחוק תמשיך כרגיל והלמידה בחינוך המיוחד על פי המתווה שהחל לאחר חופשת הפסח".

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.