החשוד בהטרדת שתי ילדות בנות 8 ביום ראשון שעבר שהה במעצר עד יום רביעי ושוחרר. כעת הנושא בידיים של הפרקליטות. אביה של אחת הילדות: "אני מקווה שהפרקליטות תגיש נגדו כתב אישום חמור ובית המשפט ימצה עימו את הדין כמתבקש"

שרון יונתן

ביום ראשון שעבר געשה ורעשה הרצליה בעקבות הפרסום הבלעדי שלנו ב"שרון און ליין" על פדופיל שהטריד שתי ילדות בנות 8 בגינה ציבורית בשכונת גן רש"ל תוך שהוא מראה להן תמונות עירום בטלפון הנייד שלו. המקרה, שיכל להסתיים בצורה נוראית, הסתיים בתפיסתו של הפדופיל בזכות תושיה ונחישות יוצאות דופן של אביה של אחת הילדות ושל תושב הרצליה שעבר במקום הנכון ובזמן הנכון ועם המון אומץ חתר למגע עם החשוד, תפס אותו עד שהגיעו כוחות המשטרה.

החשוד, תושב חברון בשנות העשרים לחייו, נלקח מיידית למעצר ולמחרת, ביום שני, הובא להארכת מעצר בבית המשפט השלום בת"א שהאריך את מעצרו בשלושה ימים. ביום רביעי שעבר שוחרר החשוד.

ומה יעלה בגורלו? עדיין לא ידוע. בתגובה לפניית "שרון און ליין" נמסר מהמשטרה: "החשוד שוחרר וההליכים נגדו יימשכו בהליך רגיל ולא בהליך מעצר. כשתסתיים החקירה, התיק יועבר לפרקליטות שתחליט בגורלו".

אביה של אחת הבנות, שהביא לתפיסת החשוד, אמר היום: "במשך שבוע לא הצלחתי לקבל תשובות מהמשטרה מה עלה בגורלו של הפדופיל שהטריד את בתי וחברתה. כמו כן, לא ברור לנו האם יש לו אישור להיכנס שוב לישראל. אני מקווה שהפרקליטות תגיש נגדו כתב אישום חמור ובית המשפט ימצה עימו את הדין כמתבקש".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן