נתוני הדבקה כאלו ביממה אחת לא היו גם ברגעי השיא של המגפה בגל הראשון. מספר החולים בהרצליה עומד על 70 וברמת השרון טיפס ל-23, כולל מקרי הדבקה ראשונים במערכת החינוך: בבית הספר הדר ובגן צבר

שרון יונתן

אם למישהו היה עד עכשיו ספק, מגפת הקורונה חזרה ובגדול לגל שני עם נתוני תחלואה גרועים יותר מאשר בשיא המגפה בחודשים מרץ ואפריל.

נתחיל הפעם דווקא עם רמת השרון שעד אתמול מצבה היה יחסית טוב, אבל לפי נתונים שפירסם הבוקר (שישי) משרד הבריאות 12 מתושבי העיר נדבקו בקורונה רק ביממה האחרונה. מספר הנדבקים ברמת השרון עומד על 69 (לעומת 57 אתמול), מתוכם 23 חולים פעילים, שניים מתוכם ילדים במערכת החינוך, שלראשונה גם היא מתמודדת עם חולים פעילים.

כפי שפרסמנו אמש בדף הפייסבוק של "שרון און ליין", תלמיד בבית הספר היסודי "הדר" וילדה בגן "צבר" התגלו כחיוביים למחלה. בעקבות כך, הוחלט על סגירת קייטנת הגן ולגבי הפעילות בבית הספר תתקבל החלטה היום (שישי). סך הבדיקות שבוצעו בקרב תושבי רמת השרון עומד על 4,483.

גם בהרצליה נרשמה יממה לא קלה עם עוד 12 מקרי הדבקה וסך הנדבקים בעיר הגיע כבר ל-190, מתוכם 70 חולים פעילים. סך הבדיקות שבוצעו בקרב תושבי הרצליה עומד על 10,476. מתחילת החודש, לפני יומיים, נוספו בהרצליה 20 נדבקים לעומת 63 שהתגלו בכל חודש יוני, ללמדכם עד כמה הנתונים אינם מבשרים טובות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן