מגפת הקורונה בהרצליה: בחודש מאי – נדבק אחד, בחודש יוני – 63 נדבקים

הנתון שבכותרת ממחיש יותר טוב מהכל את התפרצות המגפה בחודש האחרון. מספר הנדבקים בהרצליה עומד כיום על 170, מתוכם 55 חולים פעילים

שרון יונתן

חודש יוני, בו התפרצה מחדש מגפת הקורונה, הגיע לסיומו וזה הזמן לערוך השוואה לחודש מאי, בו המגפה דעכה. לפני כן, הנה לפניכם תמונת מצב עדכנית בהרצליה: מנתונים שפירסם הבוקר (רביעי) משרד הבריאות עולה כי בהרצליה יש כבר 170 נדבקים לפי הפירוט הבא: 55 חולים פעילים (מתוכם רק 4 מאושפזים), 111 תושבים שהחלימו מהמחלה, ארבעה שנפטרו ממנה. כתוצאה מהבידוד של ילדי הגנים זינק מספר התושבים שנמצאים בבידוד ל- 491, לעומת 375 רק שלשום. מספר הבדיקות בקרב תושבי העיר עומד על 9,921.

טלי למדן יועצת נדל"ן

ועכשיו להשוואה המעניינת בין שני החודשים האחרונים שמראה על ההתפרצות שכה קיווינו שלא תשוב: בתחילת יוני עמד מספר הנדבקים על 107, כלומר, שבחודש האחרון נוספו בהרצליה 63 נדבקים נוספים. מספר החולים הפעילים בתחילת יוני עמד על 10, כיום כאמור על 55. לעומת זאת, לאורך כל חודש מאי התגלה נדבק אחד בהרצליה וזאת אנו יודעים מכיוון שבתחילת מאי עמד מספר הנדבקים על 106. נותר רק לקוות שבחודש יולי תחזור המגמה של חודש מאי ולא של החודש האחרון.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.