לאה שנירר, בעלת פילאטיס מצליחה להפתיע כל שנה עם הפקות יצירתיות ליום הולדתה. השנה היא חגגה 64 באווירת שנות ה-60  בגינת ביתה בהרצליה פיתוח. דניאלה זגנרייך שהפיקה את האירוע, עיצבה את גינת הבית עם כיסאות ושולחנות צבעוניים, וסמל  peace ענק עשוי פרחי גרברות.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

הסטייליסטית דניאלה קפלוטו דאגה לטוטאל לוק מושלם של כלת השמחה שכלל חליפת מכנסי פדלפון של ריקי דלל, תסרוקת שעיצב לה שגיא דהרי ואיפור של נטע סקלי.

המוזמנים נהנו מהופעה של מג'יקל בנד ששרו את שירי שנות ה-60 וקייטרינג משובח של "לה קרולינה" שכלל מגוון גבינות, סלטים ומעדנים.

הלהקה הפליאה בין השאר בשירי הביטלס ששנירר מעריצה, תוך שהם מקדישים לה את השיר when I'm 64. גם הזמר ישי לוי הקדיש לשנירר שיר במהלך הערב.

את האווירה הרימו "קוקטייל איט"- בר אקטיבי של מיקסולוגיה שכללה קוקטיילים שהוכנו פרונטלית מול האורחים עליהם הוטבעו הדפסות של סמל peace ועוד ואת רמת הסוכר העלו הגלידות של "גולדה".

בחוגגים: הזמר אייל גולן, חבר קרוב שהפך לבן משפחה, שגריר ארה"ב תומאס ר' ניידס; השרה איילת שקד; אבי בלשניקוב, נציגו של רן לאודר בישראל; שלום וליאת מוליוב מבעלי אדידס ישראל; עינב ברר, איפיניטי מדיקל, מאסטרו גיל שוחט ובן זוגו מוחמד; ניקי גולדשטיין שהצחיק עד דמעות ובן זוגו האדריכל אייל שלום שהקדיש שיר לכלת השמחה; הילה קניסטר, יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים, ומנכ"לית העמותות לקידום מקצועי וחברתי מבית הסתדרות המעו"ף; פולה בליק, הקוסמטיקאית של הסלבס; האמנית ורד רוזן; עו"ד לימור בלדב; שלי שטיינמיץ; יוסי כהן; המפיק ארז דן; מיכל אנסקי עם הבעל והבנות; אמירה בוזגלו; טיטי איינהו; בל אגם ומרינה קבישר.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן