לטענת התושבים, עיריית רמת השרון לא קידמה שום דבר מאז פגישת הזום לפני ארבעה חודשים עם ראש העירייה. העירייה בתגובה: "מאחר שבין שני מעגלי תנועה יש מרחק לא גדול, אין מקום לפסי האטה"

שרון יונתן

בתמונה: רחוב יבנה. התושבים דורשים פסי האטה

תאונת הדרכים שהתרחשה שלשום ברחוב יבנה, הכביש המפריד בין רמת השרון לשכונת נווה אמירים בהרצליה, העלתה אצל התושבים המתגוררים בסמיכות את הכעס על מה שהם מכנים אוזלת ידה של עיריית רמת השרון בכל הקשור לטיפול באמצעים להפחתת מהירות הנסיעה בקטע זה של הרחוב, הנמצא בצידה של רמת השרון.

לפני ארבעה חודשים התקיימה פגישת זום בין נציגי הדיירים לראש עיריית רמת השרון, אבי גרובר, וזאת לאחר התכתבויות בין הדיירים למחלקות העירייה.

התושבים דרשו בפגישה הצבת פסי האטה (באמפרים) בחלקו המערבי של רחוב יבנה, כפי שקיימים בצידו המזרחי של הרחוב (מול צמרות הרצליה) וזאת לשם הפחתת מהירות הנסיעה ברחוב. עוד דורשים התושבים להקים מעבר חצייה חדש, לטובת הולכי הרגל לגינת המשחקים ממול וסימון אדום לבן של חניית כיבוי אש האחורית להפחתת חסימת הכניסה ע"י דיירי רחוב השיפון. לאחרונה הוציאו התושבים עצומה בנושא.

התושבים טוענים כי לאחר שבועות ונדנודים בעניין, הגיעו שני עובדים ממחלקת התחבורה, שמעו את טענות דיירי הרחוב, רשמו הכל והבטיחו להעביר להחלטה בעירייה ולעדכן בעניין, אבל מאז לא נעשה כלום בעניין.

אחד התושבים באזור אמר ל"שרון און ליין": "עיריית רמת השרון לא עשתה כלום בעניין והנה רק השבוע הייתה תאונה כאשר בנס לא היו נפגעים וזאת לאחר שאחת המכוניות עפה על המדרכה. צריך להדגיש שבעקבות איכלוס שכונת גליל ים החדשה בהרצליה, התנועה ברחוב יבנה התגברה מאוד לאחרונה. הגיע הזמן שהעירייה תתייחס בכובד ראש לטענות שלנו, לפני שיהיה מאוחר מדי ויהיו נפגעים בנפש".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

מעירית רמת השרון נמסר בתגובה: "אנו מצרים על התאונה שהייתה ברחוב יבנה. יחד עם זאת, מאחר שבין שני מעגלי תנועה יש מרחק לא גדול, אין מקום לפסי האטה. אנו קוראים לנהגים לנהוג בזהירות ולמשטרת ישראל לבצע אכיפה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן