בשורה טובה לתושבי הרצליה: מיד לאחר ראש השנה, תחנוך רכבת ישראל את הרכבת הישירה בין הרצליה לירושלים וזמן הנסיעה יעמוד על 55 דקות בלבד

שרון יונתן

צילום: שבתאי טל

לאחר שהשלימה את כל חישמול הקו המהיר בין הרצליה וירושלים, תחנוך רכבת ישראל למחרת ראש השנה, יום שני, ה-21 בספטמבר, את השירות לנוסעים לאורך כל מסילות "דוד המלך". הנוסעים בקו יוכלו ליהנות מנסיעה ישירה, ללא החלפות, בין תחנות הרצליה וירושלים יצחק נבון, עם עצירה בכל תחנות ת"א, כולל תחנת ת"א האוניברסיטה שהעצירה בה תתווסף עם הפעלת הקו להרצליה.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

 
הרכבת תפעיל שתי רכבות בשעה לכל כיוון, בין השעות 6:30 בבוקר ו-21:30 בערב, וזמן הנסיעה מתחנת ירושלים יצחק נבון להרצליה יעמוד על 55 דקות ולתחנת ת"א האוניברסיטה 47 דקות. השירות יופעל בכל ימי השבוע (ראשון עד חמישי), וכן במוצאי שבת.

באמצעות החלפה של מספר דקות בתחנת הרצליה, ייהנו נוסעי תחנות רעננה, כפ"ס והוד השרון, משירות מהיר ומתקדם אל מרכז ירושלים. לצורך מתן שירות מיטבי עם זמן החלפה מועט של מספר דקות, תוקדם שעת היציאה של הרכבות בקו השרון הנוסע בין תחנות הוד השרון, כפ"ס, רעננה והרצליה, והנוסעים בו מתבקשים להתעדכן בזמני הרכבות באמצעות אתר האינטרנט או היישומון של רכבת ישראל.להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן