עיריית הרצליה מעודדת את השימוש בנסיעה שיתופית ותחת המותג "טרמפליה" מציעה למשתמשים בשירות להיעזר בשמונה תחנות מוסדרות להעלאה והורדת נוסעים שהוצבו באזור התעשייה הרצליה

שרון יונתן

הרצליה ממשיכה לפעול להרחבת אפשרויות הנסיעה השיתופית: ביוזמה עירונית חדשה, הוצבו באזור התעשייה 8 תחנות מוסדרות להעלאה והורדה של נוסעים המשתמשים בנסיעה שיתופית.

התחנות (בתמונה) נמצאות במקומות הבאים: בצפון – רח' המדע, בחזית גב ים, מבנה מרכזי. רח' גלגלי הפלדה – פינת מדינת היהודים. רח' גלגלי הפלדה בחזית מלון פבליקה (מול שדרות אבא אבן). רח' משכית 25 – בית משכיות. בדרום – רח' הסדנאות, בצמוד לפארק. רח' שנקר – פינת המנופים. רח' החושלים (צמוד ליינות ביתן)  במפרץ החנייה. רח' אלן טיורינג בחזית קריית מיקרוסופט.

בעירייה מסבירים כי כיום אפליקציות שונות מאפשרות למי שנוסעים לאותו יעד לעשות זאת יחד וכך לצמצם משמעותית את מספר כלי הרכב בכביש. עיריית הרצליה, שחרתה על דגלה את נושא הקיימות והשמירה על הסביבה, מעודדת את השימוש בנסיעה שיתופית ותחת המותג "טרמפליה" מציעה למשתמשים בשירות להיעזר בתשתית של תחנות מוסדרות ברחבי אזור התעסוקה בעיר.

בעירייה מציינים כי אזור התעסוקה הרצליה, המרכז בתוכו מספר גדול של משרדים שאליהם מגיעים עובדים ומבקרים, מאפשר בעצם כך לאנשים רבים המגיעים אליו לגבש נסיעות שיתופיות עם מי שנוסעים במסלול דומה לזה שלהם ובכך ליהנות מחיסכון כספי, לשמור על הסביבה וגם להכיר חברות וחברים חדשים. עכשיו כל מה שנשאר זה להיכנס לאחת האפליקציות ולהזמין נסיעה שיתופית לעבודה וחזרה.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, אומר: "צמצום הפקקים בכבישים הפך להיות הכרחי לאור העומסים הגדלים, ואני שמח שהרצליה ממשיכה לתת את הטון ביוזמות שהופכות את הנסיעה השיתופית לקלה ונוחה".

סגנית ראש העירייה, עפרה בל: "עידוד העסקים ושמירה על מקומות התעסוקה הם יעדים מרכזיים, במיוחד בימי הקורונה. אני גאה ביוזמה ובכיוון, שאנו בהרצליה מתווים גם לערים אחרות, לפעול לטובת הנוסעים בכבישים".

חברת המועצה ומחזיקת תיק התחבורה, דניאל אייזנברג צדיקים: "נסיעה שיתופית נהוגה במדינות רבות בעולם. חשוב שגם בישראל, שבה הצפיפות בכבישים עולה מדי שנה, נעודד נסיעה כזו. כולנו רק נרוויח מכך".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן