משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי ישראל השקיע 10 מיליון שקל בפרויקט הסדרת כניסה נוספת לעיר רמת השרון מכיוון מזרח.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

חברת נתיבי ישראל נמצאת בעיצומו של פרויקט תחבורתי על כביש 4 וכביש 5, במסגרתו יתווסף נתיב תחבורה ציבורית, ישוקם גשר מורשה וכאמור הסדרת כניסה ויציאה חדשים לרמת השרון. ההשקעה הכוללת בפרויקט הינה כ- 120 מיליון שקל.

בימים אלו הסתיים השלב הראשון, במסגרתו הוסדרו כניסה ויציאה חדשות לרמת השרון זאת בהשקעה של 10 מיליון שקל. הפרויקט החדש בראש ובראשונה יקל על הפקקים בכפר הירוק ויצמצם את הנסיעה לתושבי שכונת מורשה ברמת השרון שהיום נאלצים להגיע לביתם דרך הכפר הירוק.

עד היום, תושבי השכונה, נאלצו לצאת מכביש 4 לכפר הירוק, ומשם להגיע לרמת השרון. כעת, במקום לנסוע דרך הכפר הירוק, יוכלו משתמשי הדרך להיכנס לשכונת מורשה מכביש 4 וכן לצאת מרמת השרון ישירות לכביש 5 למורשה. כל מי שיפנה כעת מכביש 4 לרמת השרון יוכל לבחור בשתי אופציות, או להיכנס ימינה לרמת השרון או להמשיך ישר לכביש 5 בצומת מורשה. חברת נתיבי ישראל סללה למעשה 1.5 ק"מ של כניסה ויציאה לשכונה ומהשכונה, כולל הקמת מערכת תאורה חדשנית, ביצוע עבודות ניקוז ופיתוח נופי.

דרך אדלשטיין. צילום: דוברות עיריית רמת השרון

דרך אדלשטיין. צילום: דוברות עיריית רמת השרון

כאמור, הפרויקט הנ"ל הינו חלק מפרויקט נרחב הכולל הסדרת נתיב תחבורה ציבורית לאורך 3 ק"מ על כביש 4 מגשר תע"ש ובהמשך בכביש 5 ממחלף גלילות ועד מחלף קסם. כלל הפרויקט עתיד להסתיים ברבעון השלישי בשנת 2023.

ראש העיר, אבי גרובר: "הכניסה החדשה לעיר דרך אדלשטיין, היא הרבה יותר מעוד כביש גישה. עבורי, זו בשורה לכל תושב ותושבת ברמת השרון. דרך אדלשטיין מציבה את שכונת מורשה, השכונה המתפתחת ביותר ברמת השרון, כשער ראשון לעיר".

טברנה יוונית במרינה הרצליה. 6-7 ביולי 2022. 18:00-23:00 דוכני מזון, הופעות לייב. הכניסה חופשית. היווניה 06.06. יוניסיס ולהקתו 07.07

יעקב קורצקי סגן ראש העיר: "אחרי מסע ארוך ומייגע הגענו לרגע מרגש של פתיחת הרמפות לכניסה וליציאה המזרחית לכביש 5, 4 – צעד שיטיב עם רבים מתושבי השכונה והעיר כולה. כולי גאווה על הדרך ועל השלמת המשימה החשובה הזאת. זו בשורה של ממש עבור תשובי העיר ואני מזמין אתכם להשתמש בדרך שתקל משמעותית בכניסה וביציאה הביתה".

המהנדס, ניר בן לולו, סגן מנהל אגף פרוייקטי מרכז חברת נתיבי ישראל: "אין ספק כי מדובר על בשורה של ממש לתושבי רמת השרון והסביבה, כשלנגד עינינו עומדת המשימה להקל על משתמשי הדרך בהגעה לביתם ולשאוף להקלה בפקקים וזרימת תנועה מיטבית. יש עוד הרבה פתרונות שנספק במסגרת הפרויקט הנרחב הזה, עם הסדרת נתיב תחבורה ציבורית".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן