יממה לאחר שהוביל את קבוצתו, א.ס. רמת השרון, לניצחון ליגה על מעבי רעננה, הודיע אלי רבי, הבעלים של קבוצת הנשים בכדורסל על מינויו של טל נתן (בתמונה) למאמן הקבוצה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

רבי לקח מושכות על אימון הקבוצה בתחילת החודש לאחר שהחליט כי המאמן נמרוד מיטל לא ימשיך וזאת בשל מאזן שלילי. במשחקו הראשון כמאמן הקבוצה נוצחה רמת השרון על ידי מכבי עירוני רמת גן ואז הגיע הסגר שהעניק לו זמן לחפש מאמן מתאים. כאמור, אתמול ניצחה רמת השרון בחוץ את מכבי רעננה (74: 66) והיום כבר יש לה מאמן חדש.

לאחר שנודע לקבוצה שטל נתן עומד לסיים את תפקידו באיגוד הכדורסל, היה ברור ברמת השרון שאין מתאים ממנו לאמן את הקבוצה. נתן שימש בשבע השנים האחרונות כמנהל האגף המקצועי לנשים באיגוד הכדורסל, נענה להצעת רמת השרון לאמן את הקבוצה, לה היה חשוב לצרף לשורותיה אישיות כדורסל מובילה כטל נתן כצעד נוסף להחזרת המועדון לצמרת כדורסל הנשים בישראל.

טל נתן (52) אימן שנים רבות בליגת העל לנשים בכדורסל וזכה בתארים רבים בהם גביע המדינה עם מכבי רעננה (2001)  ואליצור רמלה אליפות וגביע העונה בעונת 2004 . בנוסף, אימן בנבחרות הנשים של ישראל בכל הגילאים ובקיץ הקרוב יוביל את נבחרת העתודה לאליפות אירופה בדרג ב' שתהיה ביולי הקרוב במקדוניה.

אלי רבי, יו"ר המועדון, אמר היום: "אני שמח מאד לצרף את טל נתן לשורות המועדון. לנתן זכויות רבות ונסיון רב ואני בטוח שיתרום לנו רבות. חיפשנו מאמן שיתאים לרוח המועדון ולקבוצה הצעירה שבנינו וטל נתן הוכיח כבר בעבר שהוא יודע למקסם ולקדם את יכולות השחקניות אותן הוא מאמן. אני מקווה ומאמין ששיתוף הפעולה בינינו ימצב את א.ס. רמת השרון במקום הראוי לה. אני חוזר להתמקד בניהול המועדון וטל נתן יעסוק בצד המקצועי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן