בצל הסגר, המשרד לתרבות וספורט קבע כי ניתן לקיים את האימונים בכל ענפי הספורט עבור ספורטאים במסגרת תחרותית. בעיריית הרצליה ובעמותת בבני הרצליה אימצו את ההחלטה והאימונים בבני הרצליה ובענף הכדורגל יחודשו היום

שרון יונתן

בשורה טובה לספורטאים הצעירים בהרצליה: הספורטאים המתאמנים במסגרת תחרותית (ליגות ויחידני) בענפי הספורט השונים בעמותת בני הרצליה ובענף הכדורגל (מכבי והפועל הרצליה) יחזרו היום לאימונים, למרות הסגר. הדבר מתאפשר לאחר שהעירייה ועמותת בני הרצליה אימצו את החלטת משרד התרבות והספורט שיצאה ביום שישי האחרון במכתב שהוציא רז פרויליך, מנכ"ל משרד התרבות והספורט.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

במכתב ציין כי ניתן לקיים פעילות ספורט תחרותית במסגרת התאחדויות ואיגודי הספורט במתקני הספורט המשמשים בשגרה את הספורטאים הפעילים בהתאם לענפי הספורט השונים. יחד עם זאת, נאסר לקיים משחקי אימון או משחקים במסגרת ליגה תחרותית ופעילות של חוגים או בתי ספר בענפים השונים. בעקבות כך, גם ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום כי בעקבות החלטת המשרד לתרבות וספורט ניתן לחזור לשגרת האימונים בקבוצות הליגה, אך כאמור ללא משחקי ליגה וללא משחקי אימון.

לאור הסגר שנפתח ביום שישי שרר היום חוסר וודאות בקרב ההורים והספורטאים בענפים השונים. בצהריים התקיימה פגישה בין יהודה בן עזרא מנכ"ל העירייה, עופר לוי – סגן ראש העירייה, מחזיק תיק הספורט ויו"ר דירקטוריון בני הרצליה ומיקי גורנשטיין, מנהל מחלקת הספורט בעירייה, ובה הוחלט לפעול לפי המתווה עליו המליץ משרד התרבות והספורט.

לאחר הישיבה הוציאה מחלקת הספורט של העירייה ועמותת בני הרצליה להורי הספורטאים את ההודעה הבאה: "לשמחתנו, קיבלנו אור ירוק להמשיך את פעילות הספורט. הפעילויות המותרות הן מסגרות הכוללות קבוצות ספורט וספורטאים בענפים תחרותיים, הרשומים באיגוד או בהתאחדות הרלוונטיים, אשר קיבלו בשלב זה החרגה. אנחנו רואים בפעילות ספורטיבית אינטנסיבית ערך מרכזי, במיוחד בתקופה מאתגרת זו. הפעילות תתקיים בהתאם להנחיות של התו הסגול  ולוח האימונים השבועי יימסר על ידי מאמן הקבוצה. שימו לב כי יש להמשיך ולמלא מדי יום את הצהרת הבריאות."

עופר לוי הוסיף: "במסגרת התו הסגול והכללים של משרד הבריאות החלטנו לאפשר לספורט התחרותי להמשיך בפעילות. אני שמח כי זאת ההחלטה הנכונה. ספורט, בסופו של דבר, עם שמירה על הכללים, הוא בריא ונחוץ".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן