בעקבות המחלה אורך רגליו של רוי לא שווה, אבל הוא לא אחד שיוותר. הריצה, שתתקיים מחר, באה להעלות את המודעות לתרומות עבור עמותת "יד שרה". אז רוי ירוץ ואתם מוזמנים לפתוח את הלב ואת הכיס

 

שרון יונתן

זהו סיפורו מעורר השראה של רוי גלוון, בן 17, תלמיד כיתה י"ב בתיכון "אלון" ברמת השרון שנרתם עבור עמותת "יד שרה" ולשם כך ירוץ מחר 65 ק"מ, מלטרון ועד רמת השרון. כן, כן, קראתם נכון.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?


רוי (בתמונה) סבל בילדותו ממחלת הפרטס, מחלה שלעיתים גורמת לילדים נזק בלתי הפיך ואף נכות, אך הבריא ממנה כשהוא נשאר עם הבדל באורך הרגליים. כמובן שעובדה זו מקשה על הריצה, אבל עם הרבה התמדה ואימונים, הוא מצליח היום לרוץ למרחקים ארוכים.

מחר (שישי), כאמור, ירוץ רוי 65 ק"מ מלטרון לרמת השרון על תוואי של שביל ישראל ובנוסף לאתגר הפיזי, הוסיף רוי מימד של תרומה לקהילה וגיוס כספים עבור רכישת ניידת לאספקת ציוד רפואי נשימתי למאושפזים בבית של עמותת "יד שרה" (לתרומה- לחץ כאן).

היום אמר רוי ל"שרון און ליין": "בחרתי לתרום את כל הכסף שאצליח לגייס לעמותת יד שרה, שעושה עבודה מדהימה שכוללת השאלת ציוד רפואי חיוני, מורידה עומס ממערכת הבריאות הציבורית ובכך מאפשרת לאנשים להיות באשפוז בית ומאפסת את הסיכוי שלהם להידבק במחלות או זיהומים שהיו מהווים סיכון אילו היו מאושפזים בבית חולים, במיוחד עכשיו עם כל הקורונה שמסביב".

רוי מוסיף בהתרגשות: "אם נצליח לגייס את מלוא הסכום, יד שרה תוכל לרכוש רכב מיוחד שיביא לאנשים עד הבית את הציוד הרפואי לאשפוז בית, ולכן אני רוצה לפתוח את ההתרמה לכולם ולהזמין אתכם ביום שישי להצטרף אלי ולתרום כמה שאתם יכולים ואולי אפילו לרוץ או ללכת באותו יום בו אני ארוץ מלטרון לרמת השרון כדי שנגייס כמה שיותר תרומות וביחד נציל חיי אדם."

מוישי כהן, מנכ"ל יד שרה, ציין: "רוי הצעיר מהווה השראה ואור לכולנו בחג החנוכה הזה. אנו מודים לו על היוזמה הנהדרת. תרומתו הגדולה והתרומה של כל מי שיצטרף אליו תסייע לנו לרכוש ניידת לאספקת ציוד רפואי נשימתי למאושפזים בבית".

רוי גלוון – להעלות את המודעות לתרומות עבור "יד שרה"

.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן