קבוצת הגברים בכדורסל של א.ס. רמת השרון הייתה בדרך לליגה הארצית, אך בשל הפסקת הליגות הוחלט על הקפאת הירידות

שרון יונתן

כמו בכל משבר, גם במשבר הקורונה יש כאלו שמרוויחים ממנו. כך הדברים נכונים לגבי קבוצת הגברים בכדורסל של א.ס. רמת השרון שבעקבות הקפאה והפסקת הליגה הלאומית ניצלה מירידה די ודאית לליגת הארצית.

רמת השרון, ששבה לליגה הלאומית בסיום העונה שעברה, לא נכנסה טוב לעונה הנוכחית וכבר ממחזורי הפתיחה סחבה את כל הליגה על הגב. בהמשך התאוששה קצת אבל נכון ליום הפסקת הליגה היא הייתה עדיין במקום האחרון עם 28 נקודות ומאזן לא מחמיא במיוחד, בלשון המעטה, של 6 ניצחונות מול 16 הפסדים, כאשר לפניה נמצאות חבל מודיעין ואשקלון עם 30 נקודות ומאזן של 8 ניצחונות ו-14 הפסדים.

הליגה הסדירה הייתה אמורה להסתיים בעוד ארבעה מחזורים, כאשר לאחר מכן 6 האחרונות היו נאבקות בפלייאוף התחתון כדי להימלט משתי המקומות האחרונים שמובילים לליגה הארצית.

בשבוע שעבר הודיעה הנהלת איגוד הכדורסל כי הליגה הלאומית הגיעה לסיומה וכי לא יהיו יורדות לליגה הארצית, החלטה, שככל הנראה, הצילה את רמה"ש מירידה לליגה השלישית.

אלון שפר, יו"ר הקבוצה, התייחס להחלטת האיגוד:

"אני לא שמח שכך נשארנו בליגה אבל אני, הצוות שלי וגם השחקנים שלי האמנו שנשאר על המגרש ונעשה זאת. רצה הגורל וקרה מה שקרה. ההחלטה הייתה נכונה והכרחית ולדעתי אפילו משכו אותה קצת יותר מידי. המדינה והעולם חווים משבר שלא ידענו כמותו ולכן כמה שזה כואב על הספורטאים, על הטבלאות, על העולות יורדות, בריאות האנשים היא מעל הכל וההחלטה נכונה. אני מאחל בריאות לכולם והלוואי והמצב יחזור הכי מהר שאפשר לשגרה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן