היום בבוקר (שבת) היה אמור להתקיים מרוץ הרצליה ע"ש יוסי אבני בהשתתפות אלפי רצים מקצועניים וחובבנים. כיום, נותר רק להיזכר מהחוויות של המרוצים האחרונים ולקוות שבשנה הבאה המרוץ יתקיים

שרון יונתן

אם מגפת הקורונה לא הייתה פורצת לחיינו, היום בבוקר (שבת) היה מתקיים אחד ממפעלי הספורט המוצלחים ביותר בהרצליה מדי שנה – מרוץ הרצליה ע"ש יוסי אבני שמאורגן על ידי מחלקת הספורט של עיריית הרצליה.

אלפי רצים חובבנים ומקצוענים היו קמים בשעת בוקר מוקדמת, נועלים את נעלי הריצה, לובשים את חולצת המרוץ הייחודית ומגיעים במזג אוויר נפלא לנקודת הכינוס המסורתית, בין האצטדיון העירוני לפארק. שם היו פוגשים את חבריהם, כל אחד במסגרת החברתית או הספורטיבית שלו, מחליפים חוויות ומתכוננים לריצה אליה חיכו זמן רב, מי למרחק 10 ק"מ, מי למרחק 5 ק"מ ומי למרחק 2 ק"מ העממי, שסוגר את יום המרוצים.

בחמשת המרוצים האחרונים היה לי העונג להביא למרוץ את קבוצת הכדורגל של שנתון 2004 במועדון הפועל הרצליה, בה שימשתי כמנהל קבוצה. השחקנים הצעירים התייצבו בשמחה, אהבו את המרוץ וכמובן שניסו לעשות את התוצאה הטובה ביותר ולהשיג את חבריהם.

אז תשאלו, מה כל כך מיוחד במרוץ הרצליה? התשובה היא אחת: הכל. הארגון הוא פנטסטי עד הפרטים הקטנים ביותר, מזג האוויר בעונה הזאת הוא וגם המיקום והמסלול הם פשוט אידיאליים. חוויה מדהימה שלצערנו נלקחה השנה מאלפי רצים. כעת נותר רק לקוות שבעונה הבאה המרוץ יתקיים כסדרו.

מרוץ הרצליה 2019
מרוץ הרצליה בשנה שעברה. חוויה מדהימה לאלפי רציםלהצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן