שחקן בקבוצת הנוער בכדורגל של הפועל "ניר" רמת השרון התגלה אתמול כמאומת קורונה. השחקן, שאינו תושב רמת השרון, לא הגיע לאימונים מיום חמישי, כך שלשחקני הקבוצה נותר לשהות עוד שבוע בבידוד. ביממה האחרונה נוספו ברמת השרון עוד 4 חולים פעילים

 

צילום: באדיבות הקבוצה

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

נגיף הקורונה הגיע גם לספורט ברמת השרון: קבוצת הנוער בכדורגל של הפועל "ניר" רמת השרון התבשרה אתמול בערב כי אחד משחקני הקבוצה, שאינו תושב רמת השרון, התגלה כמאומת קורונה ולפיכך על שחקני הקבוצה להיכנס לבידוד.

אורן רותם, מאמן הקבוצה, אמר הבוקר: "התחלנו להתאמן כבר ב-15 ליוני. אחד השחקנים ששהה בצבא עם חולה מאומת דיווח לנו על זה כבר מיום חמישי שעבר ומאז הוא לא מתאמן. גם השחקן שהיה מגיע איתו באותו רכב לא הגיע מיום חמישי. השחקן עשה בדיקה ואתמול התברר שהוא מאומת קורונה למרות שאין לו בכלל תסמינים. התקשרתי למשרד הבריאות והסברתי להם שנחשפנו אליו בפעם האחרונה ביום חמישי שעבר, כך שהשחקנים ישהו בבידוד עד יום חמישי הבא".

רותם מספר על האווירה בקבוצה: "השחקנים התבאסו, אבל זה גם דבר שלקחנו בחשבון שעלול להגיע. אנחנו נעבור את הבידוד הזה ונמשיך קדימה".

בתוך כך, ביממה האחרונה התגלו עוד ארבעה חולים פעילים ברמת השרון ומספר החולים העדכני להיום (רביעי) בבוקר עומד על 94 לעומת 90 אתמול. ביממה האחרונה נרשמה ירידה חדה במספר התושבים הנמצאים בבידוד ברמת השרון: 377 היום לעומת 525 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן