בתקופה כזו, של סגר ושהייה בבית, גוברים הגעגועים לפעילות ספורטיבית תחרותית כמו של מרוץ אייל, המתוכנן לחודש נובמבר הקרוב. בינתיים, מוזמנים ליהנות מהקליפ המושקע של המרוץ שהתקיים בחודש נובמבר האחרון

שרון יונתן

צילום: רונן טופלברג

ברמת השרון מתקיימים באופן מסורתי שני מרוצים גדולים: מרוץ האביב לזכרו של גל לוינסון ז"ל בחודש אפריל ומרוץ אייל לזכרו של אייל שמואלי ז"ל בחודש נובמבר. מרוץ האביב היה אמור להתקיים לפני כשבועיים, ביום שבת ה-4 לאפריל, אבל בשל מגפת הקורונה הוא בוטל ועתה מצפים הרצים המשתתפים בכליון עיניים למרוץ אייל הקרוב שיתקיים ב- 14 לנובמבר, כלומר, בעוד כשבעה חודשים.

המרוץ נערך לזכרו של אייל שמואלי ז"ל, בנם של זהבה וצביקה שמואלי, אח לטל וכנרת שנפטר בטרם עת מדום לב. המרוץ מאורגן ע"י זהבה שמואלי ואגודת הספורט רמת השרון. זהבה שמואלי אמרה לפני המרוץ האחרון: "הייחודיות של המרוץ היא שהוא פונה אל רצים ורצות בכל הרמות ומכנס יחד רצים בכירים לצד רצים עממיים שנהנים ממסלולים לכל המשפחה בעיר ובשדות של רמת השרון בהם אייל היה רץ".

השבוע פרסמה המשפחה בדף הפייסבוק של "מרוץ אייל"  קליפ מושקע של המרוץ האחרון וכמחווה למפעל הספורטיבי הנפלא הזה אנו מביאים אותו כאן באורך מלא, בתקווה שהמרוץ השנה יתקיים כסדרו.

מרוץ אייל שהתקיים בחודש נובמבר

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן