הסכום יועבר ישירות לוועדת ההנחות העירונית עבור הסבסוד ובנוסף יינתנו הנחות לתושבים הנמצאים בחל"ת ומקבלים דמי אבטלה

שרון יונתן

עיריית הרצליה ועמותת בני הרצליה נערכות לחזרת הפעילות הספורטיבית וכחלק ממאמץ זה התקבלה החלטת הוועד המנהל של בני הרצליה, בראשות עפר לוי, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט, בשיתוף מנכ"ל העירייה, להגדיל את היקף הסיוע הניתן למשפחות נזקקות, למימון וסבסוד פעילויות ספורט לילדים ונוער, בהיקף של כחצי מיליון ש"ח אשר יועברו ישירות לוועדת ההנחות העירונית עבור סבסוד משפחות אלו. כמו כן, בהתאם להמלצתו של חבר דירקטוריון העמותה, חבר המועצה יריב פישר, יוענקו הנחות מיוחדות לתושבי העיר, הנמצאים בחל"ת ומקבלים דמי אבטלה.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בנוסף, הוחלט שמחירי פעילויות הספורט העממי, שבהן משתתפים כיום כ- 6,500 ילדים ובני נוער, ימשיכו להיות מסובסדים על ידי העירייה, כפי שהיה עד כה ומחיריהן לא יעלו.


עם זאת, הוחלט כי על מנת שלא תידרש העלאת מחירי החוגים והפעילויות של הספורט העממי וניתן יהיה להמשיך ולסבסד את המשך השתתפותם של ילדים רבים בהם – תבצע העמותה התאמת מחירים לפעילויות הספורט ההישגי-תחרותי ועלויותיהן יהיו מעתה בהתאם להיקף ההשקעה בצרכים השונים, הכוללים בין היתר: שעות אימונים, מאמנים ייעודיים, ציוד ואביזרים, תלבושות ועוד. כך, שעלות פעילויות אלו תותאם להיקף ההשקעה העירונית בהן


בבני הרצליה פעילים אלפי ספורטאים במסגרות ספורט שונות – עממי והישגי במגוון ענפי ספורט: כדורסל, כדורגל, כדוריד, כדורעף, פריסבי, טניס, ג'ודו, שחייה, בדמינטון, קפוארה, טניס שולחן, התעמלות ומחול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן