ההורים פתחו היום קבוצת וואצאפ אליה כבר הצטרפו למעלה ממאה הורים שדורשים מהעירייה ומעמותת בני הרצליה להשיב את מחירי הפעילות בקבוצות הליגה לאלו שהיו בשנה שעברה

שרון יונתן

מחאת הורי שחקני הכדורסל בעמותת בני הרצליה בנוגע לדרישת התשלום עולה מדרגה ומתרחבת. היום נפתחה קבוצת וואצאפ שאליה כבר הצטרפו למעלה ממאה הורים שזועמים על העלייה החדה במחיר אותו הם נדרשים לשלם לעומת השנה שעברה, כפי שפרסמנו ב"שרון און ליין" בשבוע שעבר.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

חלק מההורים זועמים על כך שבני הרצליה הציבה אולטימטום ולפיו משפחה שלא תשלם, בנה או בתה לא יוכלו להתאמן. בעיה זו "נפתרה" באופן זמני מאחר שהאימונים לספורטאים התחרותיים במחלקות נוער הופסקו לאור החלטת משרד הבריאות מהיום בצהריים. יחד עם זאת, ההורים לא מתכוונים לוותר וחלקם קראו לא לשלם לבני הרצליה עד אשר תתבצע הוזלה במחירים.

ההורים פנו לעופר לוי, סגן ראש העירייה, מחזיק תיק הספורט ויו"ר דירקטוריון בני הרצליה, כדי שיסביר להם מדוע בוצעה העלייה משנה שעברה וכדי לדרוש ממנו את הוזלת המחיר.

אחד ממובילי מחאת ההורים אמר ל"שרון און ליין": "דרישת ההורים היא להחזיר את עלות הרישום לפעילות הכדורסל לרמה שהייתה נהוגה בשנת 2019. ההורים פנו לעופר לוי מהעירייה בבקשה לטפל בנושא. נכון לעכשיו אין פעילות אימונים בגלל הסגר, אבל אנו מקווים שעם החזרה מהסגר יוסדר גובה התשלום והאימונים יחזרו לשגרה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן