ההורים פנו היום לבכירי העירייה ובני הרצליה והתרעמו על עליית המחירים עבור קבוצות הליגה במחלקת הנוער בכדורסל של בני הרצליה. ההורים ציינו כי מדובר בצעד שעלול לגרום לנערים להפסיק לשחק כדורסל וביקשו מהעירייה לעשות הכל כדי להפחית את המחירים

שרון יונתן

נמשכת מחאת הורי הספורטאים התחרותיים בבני הרצליה כנגד העלאת מחירי הרישום לקבוצות הליגה: היום בצהריים שיגרו הורי קבוצות מחלקת הנוער בכדורסל מכתב לבכירי העירייה ובו התרעמו על המחיר אותו הם נדרשים לשלם עבור הזכות שילדיהם ישחקו כדורסל בעונה הבאה בקבוצה.

מתחברים קבוצה לכישורים חברתיים

המכתב הופנה למיקי גורנשטיין, מנהל מחלקת הספורט בעירייה, עם העתקים לראש העירייה משה פדלון, עופר לוי – סגן ראש העיר, מחזיק תיק הספורט ויו"ר דירקטוריון בני הרצליה, יהודה בן עזרא מנכ"ל העירייה וארז רבן מנכ"ל עמותת בני הרצליה.

"אנו הורי קבוצות הכדורסל של בני הרצליה, הופתענו לגלות לאחר פתיחת האימונים, על עליית מחיר משמעותית. בעונת 2020/21, הן על האימונים (עלייה של כ-15 אחוזים בממוצע) והן על הציוד (שעלה מ-250 ש"ח ל-500 ש"ח)", פתחו ההורים את מכתבם והוסיפו: "הופתענו גם מהעיתוי של עליית מחירים זו, בתקופה של חוסר ודאות ושל משבר כלכלי שפוגע בלא מעט משפחות. ילדינו מתאמנים שנים רבות במסגרות השונות של בני הרצליה והם רוצים להמשיך ולעשות את הספורט שהם כל כך אוהבים, ולהמשיך ולייצג את העיר הרצליה".

כזכור, בשבוע שעבר ערכנו "בשרון און ליין" השוואה ממנה עולה כי המחיר אותו נדרשים לשלם הורי בני הרצליה בענף הכדורסל גבוהים משמעותית מהמחיר אותו נדרשים לשלם הורי השחקנים בשתי מחלקות הכדורסל בערים השכנות, מכבי רעננה וא.ס. רמת השרון. גם ההורים במכתבם הוסיפו טבלה המשווה בין שלוש האגודות וכתבו: "מבדיקה שערכנו בערים הסמוכות לנו, מצאנו שהעלות אצלם נמוכה משמעותית".

ההורים ציינו כיצד עלולה עליית המחירים להשפיע: "ישנן משפחות שהעלות החודשית שהן יאלצו לשלם עבור אימוני כדורסל בלבד תהיה מעל 1,500 ש"ח וישנן משפחות רבות ששוקלות לא להירשם השנה או לעבור לעיר אחרת בגלל העלות הגבוהה. בני הרצליה הינה העמותה היחידה בעיר בה ילדינו יכולים להתאמן ולשחק כדורסל. אנו חושבים שהעיסוק בספורט תחרותי אינו מותרות וצריך להיות נגיש לכולם, ולצערנו ברמת המחירים הגבוהה הוא אינו כזה".

בסיום פונים ההורים למיקי גורנשטיין בבקשה: "לאור מה שתואר לעיל אנו מבקשים ממך ומעיריית הרצליה, שגילתה רגישות רבה בתקופת הקורונה וסייעה רבות לתושבים, לפעול כעת ולעזור לבני הרצליה בהורדת המחירים של אימוני הכדורסל, פעילות חשובה מעין כמוה עבור ילדינו".

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן