קבוצת הכדורסל סיימה את הליגה הסדירה במקום ה- 12 וכעת פניה למאבק הישרדות בבית התחתון שייפתח במשחק ביתי הערב (שלישי, 19:30, אולם מטרו-ווסט) נגד אליצור יבנה, שכנתה לטבלה. הכניסה למשחק היא חינם למחוסנים מעל גיל 16 בהצגת תו ירוק

שרון יונתן

בתמונה: קבוצת הכדורסל, המטרה: הישארות בליגה. צילום: הראל שוורצברג

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

עונה קשה עוברת על קבוצת הכדורסל עירוני "יובלים" רעננה, עונה שאותה רוצים לסיים במועדון רק עם הישרדות בליגה הלאומית לעונה נוספת.

בשבוע שעבר הסתיימה העונה הסדירה בליגת המשנה שאותה סיימה רעננה במקום ה- 12 עם מאזן של 10 ניצחונות לעומת 18 הפסדים. כעת יוצאת רעננה למאבק על חייה בבית התחתון שיכלול 7 קבוצות, שסיימו במקומות 9 עד 15, לסיבוב משחקים אחד, כך שלכל קבוצה יהיו בו 6 משחקים בלבד, בסיומן ייקבעו שלוש היורדות לליגה הארצית.

רעננה תפתח את הבית התחתון במשחק ביתי הערב (שלישי, מטרו- ווסט, 19:30) נגד אליצור יבנה, המדורגת מקום אחד מתחתית ועם נקודה פחות, ללמדכם על חשיבות המשחק.

רעננה מגיעה למשחק בתקופה טובה, לאחר שניצחה בשני משחקיה האחרונים את אליצור קריית אתא ואת הפועל חבל מודיעין תוך  הצגת יכולת טובה. רעננה אמנם ניצחה העונה פעמיים את אליצור יבנה, אבל זה לא אומר דבר, מאחר שהפעם מדובר במשחק ראש בראש שכל קבוצה יודעת שעליה להשיג את הניצחון.

אליצור יבנה מגיעה למשחק אחרי שלושה הפסדים רצופים: לרמה"ש, אליצור נתניה ומכבי ר"ג. לעומתה, רעננה מגיעה למשחק עם פחות לחץ כשהיא מאמינה ביכולתה. השינוי שעשה המאמן יוסי בונן בתקופה קצרה כבר נראה בשטח וכדי לנצח חשוב שתהיה באולם בתיכון מטרו-ווסט אווירה ביתית ותומכת. הכניסה למשחק היא בחינם למחוסנים מגיל 16 ומעלה בהצגת תו ירוק ותעודה מזהה.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן