הישג למחלקת הנערות בכדורסל של א.ס. רמת השרון שזכתה בתואר מועדון השנה בקידום סיקור ספורט נשים על ידי עמוד הפייסבוק "סיקור שוויוני – קידום ספורט נשים בתקשורת הישראלית"

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

בנימוק לזכייה נכתב: "מועדון א.ס. רמת השרון מוביל מערך מדיה רחב בפייסבוק ובאינסטגרם שבו הוא מקדם את הנראות והשיווק של מחלקת הנשים והנערות ובהתאם את ענף כדורסל הנשים. בין היתר, המועדון משדר משחקים באופון ישיר דרך דף הפייסבוק, מפרסם ראיונות עם שחקניות המחלקה, צילומים של השחקניות והמשחקים, קליפים מהאימונים ומהמשחקים ועוד. את הפרויקט מובילים גלית מוסאי, מנהלת המחלקה, ואנשי המדיה של המחלקה, מתן בן עוז ודליה נבעה. המועדון נותן דוגמא לדרך חדשנית שבה המועדון יכול לקדם את הסיקור והנראות של ספורט הנשים בעזרת המדיה החברתית".

גלית מוסאי, מנהלת המחלקה הוותיקה: "מחלקת הנערות שלנו גאה על בחירתנו למועדון שקידם את סיקור הנשים והנערות. הסלוגן שלנו "עוצמה, התמדה ונחישות" הינם אבני דרך שהצבנו כיעד במחלקה במטרה להעצים כל ילדה, נערה ואישה כספורטאית. אני מודה לכל הצוות שלי על המאמץ וההשקעה בסיקור ותודה לכל מי שבחר/ה אותנו".

בפוסט שהעלתה לפייסבוק פרגנה מוסאי לשותפים במלאכה ובהצלחת המחלקה: "ההצלחה שלנו היא בזכות שיתוף פעולה ותמיכה מדהימה, בראש ובראשונה מאגודת הספורט רמת השרון והעומדים בראשה, גיא קלנר ואריק דורון, שעושים מאמץ עילאי, בכל מה שקשור לספורט בכלל, ולילדות, נערות ונשים בפרט. תודה לעיריית רמת השרון, ולעומד בראשה, ראש העירייה, אבי גרובר. תודה מיוחדת לצוות שלי, להדס אבן שושן מנהלת בית הספר לכדורסל, לכל המאמנים והמאמנות ולאנשי ונשות המעטפת המקצועית, שמשקיעים בצורה אדירה, בילדות ובנערות. תודה גדולה, לאנשי המדיה, דליה נבעה הצלמת ומתן בן עוז המוכשר, ששדרגו אותנו פלאים בחריצות, השקעה ובמקצועיות רבה. תודה לכל ההורים, שסומכים עלינו, תומכים ומבינים את החשיבות של הספורט בחיי הבנות שלהן. ותודה גדולה, לחשובות ביותר, השחקניות במחלקה, מהצעירה ועד הבוגרת".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן