לאחר ההפסד אמש ברבע גמר גביע המדינה ופתיחת העונה החלשה בליגה, החליט אלי רבי, הבעלים של קבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון, לפטר את המאמן נמרוד מיטל ולשמש כמאמן הקבוצה בעצמו. האם זה מה שיוציא את הקבוצה לדרך חדשה? ימים יגידו

שרון יונתן

אלי רבי (משמאל) ונמרוד מיטל (מימין) – כבר לא ביחד. צילום: באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

סביר להניח שאלי רבי, מאמן נבחרת הנשים בכדורסל, לא האמין שיחזור לאמן קבוצה כל כך מהר, כאשר לקח על עצמו לפני מספר חודשים את הבעלות על קבוצת הנשים א.ס. רמת השרון. הוא מינה את נמרוד מיטל כמאמן, אבל לאור פתיחת העונה החלשה, החליט אמש להיפרד ממיטל ולקחת על עצמו בנוסף גם את אימון הקבוצה.

הקבוצה פתחה את העונה עם מאזן שלילי של שני ניצחונות לעומת ארבעה הפסדים שממקמים אותה רק במקום השמיני והמאכזב בליגת העל, מתוך עשר קבוצות. מה שכנראה שבר את רבי סופית היה ההפסד הביתי אמש למכבי עירוני רמת גן (68 :72) במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

בהודעה שהוציאה הקבוצה לפני זמן קצר, נכתב: "לאחר שיחה שהתקיימה הבוקר בין אלי רבי, מנהל מועדון קבוצת הנשים בכדורסל של א.ס. רמת השרון, ומאמן הקבוצה נמרוד מיטל, בה הבינו הצדדים כי הקבוצה צריכה שינוי, הוחלט שמיטל יסיים את תפקידו כמאמן הקבוצה".

עוד צוין, כאמור, כי בשלב זה ייקח על עצמו אלי רבי את האחריות המקצועית ויאמן את הקבוצה. "המועדון מוקיר ומעריך את מסירותו הרבה ופועלו של נמרוד מיטל למען הקבוצה ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך" נמסר מהקבוצה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן