בתום משחק שקול מול מכבי רעננה, הייתה ידה של האורחת על העליונה. ברמת השרון הצטיינה ג'קי יאנג שקלעה 41 נק'. ביום שני תגיע לאולם אורנים אליצור רמלה, שהייתה בעבר יריבתה המושבעת של רמת השרון

 

שרון יונתן

צילום: באדיבות מינהלת ליגת העל נשים בכדורסל

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

קבוצת הנשים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, פתחה את הליגה בהפסד ביתי למכבי רעננה, 91 :96. זה היה משחק הליגה הראשון בעידן החדש של הקבוצה תחת ניהולו של אלי רבי והדרכתו של המאמן נמרוד מיטל.

המשחק, שהתקיים באולם אורנים ללא קהל, היה צמוד לכל אורכו, כאשר הרבע הראשון הסתיים בשוויון 19:19. הרבע השני היה צמוד גם הוא ולמחצית ירדו הקבוצות ביתרון קל לרמת השרון, 44 :43. מגמת המשחק השקול נמשכה גם ברבע השלישי אך לקראת סיומו רעננה ברחה קצת, 72 :67 עם תחילת הרבע האחרון.

רמת השרון לא ויתרה, הפכה את התוצאה ואף עלתה ליתרון 83 :81, אבל רעננה הפכה בחזרה ל- 88 :83. עכשיו היה זה תורה של רמת השרון לא לוותר ולצמק עד 92 :91 לרעננה אבל הסיומת הייתה של האורחת מרעננה עד לתוצאה הסופית, 96 :91.

את רמת השרון הובילה ג'קי יאנג (בתמונה) במשחק מצוין עם 41 נקודות. שאר הקולעות לרמת השרון: אלאינה קואוטס 21 (17 ריבאונדים), ג'ני סימס 17 (14 ריבאונדים), גאיה סלס 6, דניאל קארש 5, מרים חנון 1.

בחישוב מהיר, שלוש השחקניות הזרות של רמת השרון קלעו 79 מתוך 91 של הקבוצה שהם 87% מסך נקודות הקבוצה. אם השחקניות הישראליות לא יתרמו נקודות משמעותיות יהיה קשה לרמת השרון לנצח משחקים.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

משחקה הבא של רמת השרון יהיה ביום שני הקרוב (19:00), כאשר לאולם אורנים תגיע אליצור רמלה, שזכתה לאחרונה בטורניר פתיחת העונה, למשחק שהיה נחשב עד לפני כמה שנים כקלאסיקו של כדורסל הנשים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן