"שרון און ליין" ממשיך ללוות את מאבק הורי ענף הכדורסל בבני הרצליה שיפגינו (היום), ביחד עם ילדיהם, בשעה 17:30 לפני תחילת ישיבת מועצת העיר מול בניין העירייה. ההורים דורשים להשוות את המחירים לעונה הקרובה לאלו שהיו אשתקד ומצהירים כי אינם מוכנים לוותר

שרון יונתן

להורי ענף הכדורסל בבני הרצליה פשוט נמאס לחכות לתשובת העמותה והעירייה והם דורשים כי תתבצע השוואה במחירים, אותם הם נדרשים לשלם עבור השתתפות ילדיהם בקבוצות התחרותיות בבני הרצליה, לאלו שהיו אשתקד. לכן הם החליטו להחריף את מאבקם ולהתייצב היום (שלישי) בשעה 17:30 להפגנה מול בניין העירייה, שם תחל בשעה 18:00 ישיבת מועצת העיר.

חזקים ביחד. לנדוור

כזכור, ביום ראשון השבוע פרסמנו ב"שרון און ליין" כי סבלנותם של ההורים מתחילה לפקוע וזאת לאחר תקופה ממושכת, בה הם עדיין לא קיבלו תשובה לגבי דרישתם החד משמעית. הם אינם מבינים (ובצדק) מדוע נרשמה עלייה כה משמעותית במחיר, במיוחד בתקופת משבר הקורונה, ומדוע עליהם לשלם מחיר יקר בהרבה לעומת שתי מחלקות הכדורסל השכנות, מכבי רעננה וא.ס. רמת השרון.

בנוסף, ההורים חשים שהעירייה מושכת זמן במתן תשובתה ומחכה שהפעילות תחזור וכך יופעל לחץ של המאמנים על הילדים ומצד הילדים על ההורים כדי לשלם את דרישת התשלום המקורית. ההורים מציינים כי לא מן הנמנע שהשלב הבא במאבק יהיה אי תשלום והחרמת האימונים כשהפעילות תתחדש. מארגני ההפגנה ציינו כי ההפגנה תתקיים במסגרת הנחיות משרד הבריאות תוך הקפדה על שמירת מרחק ועטיית מסכות.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן