קפטן מכבי הרצליה בכדורגל מתאר את חייו של כדורגלן בתקופת הקורונה, מספר על השהייה בבית עם ילדים, והציפייה לחזור להתאמן ולשחק על כר הדשא

אנחנו בתוך תקופה קשה. לא חווינו סיטואציה כזאת מאז ומעולם. גם בפן המקצועי וגם בפן האישי, סיטואציה לא נעימה בלשון המעטה שגם אין לה צפי מתי היא תיגמר. אני באופן אישי עובר תקופה מאתגרת מאוד, כאשר אני ואשתי מתמודדים עם 2 ילדים קטנים בבית. כל יום שעובר מרגיש כמו נצח אבל מנסים לשמור על שפיות.

בתוך כל זה אנחנו נמצאים בחוסר ודאות לגבי המשך העונה, נעצרנו בזמן קריטי של הליגה כאשר אנחנו מסובכים במאבקי תחתית. אני בעד לסיים את העונה בצורה ספורטיבית על הדשא אבל נוצר פה מצב לא נורמלי, אנחנו כבר חודש בלי אימונים וגם במצב שאי אפשר להתאמן לבד, חדרי הכושר סגורים, אי אפשר להתאמן בשטחים פתוחים ולאור המגבלות אני נאלץ לאלתר אימונים מתחת לבית וככה גם שחקנים אחרים. כמובן שזה לא מקצועי וזה הופך להיות מצב של פגרה ארוכה עם מגבלות.

החיים בלי הכדורגל בשבילי ככדורגלן הם חיים חסרים ועצובים, ממש הרגשה של חצי בן אדם. אני בטוח שהכדורגל חסר לכלל האנשים שאוהבים כדורגל, לאו דווקא כדורגלנים. גם כשיחזרו הקבוצות להתאמן יידרש חודש אימונים אינטנסיבי. בשביל לחזור לכושר משחק וצריך גם את זה לקחת בחשבון. בכל מקרה, מה שתחליט ההתאחדות כמובן שנעשה.

בסיטואציה שמתרחשת בעולם הכל מתגמד, אנשים נפטרים כל יום והמון נלחמים על חייהם, כך שצריך גם לקחת דברים בפרופורציות. אני מקווה שעם ישראל והעולם כולו יעבור את התקופה הזאת ונתגבר על המגפה הארורה הזאת, שנחזור לחיים רגילים ולשגרה שפויה.

ברק לוי ומשפחתו
ברק לביא ומשפחתו. שהייה בבית


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן